Copy
Zobrazuje se Vám tento e-mail nesprávně? Otevřete jej v internetovém prohlížeči!

Slovo předsedy

Vážení sportovní přátelé,
letos poprvé dostáváte do svých emailových schránek Šnečí Newsletter. Věřím, že i v roce 2016 nám zachováte přízeň a budete nejenom vášnivými čtenáři, ale i hráči, trenéři nebo třeba fanoušci. Jak je již zvykem v zimním období nevychází náš oběžník pravidelně. Přípravné období je především o trénink, ale občas nějaký ten šnek do haly vyběhne. Letos byl prvním týmem Teeball, který vyrazil na Moravskou ligu a přes značné omlazení kádru přivezl hned 1.místo. Určitě vám doporučuji prostudovat pozvánky. Hned tento víkend vyráží muži do Otrokovic na tradiční turnaj Otrokovický slajd. Týden na to můžete zase vidět v akci naše ženy, protože se ve sporotvní hale v Hluku koná Snails Cup. V akci tam můžete vidět i nově sestavený tým žen B. Takže se bude jistě na co dívat. V neposlední řadě se pak na domácí scéně představí Teeball, který bude hostit v neděli 7.2.2016 v Kunovické hale další turnaj Moravské ligy. Nově se do projektu Little league zapojují naše hráčky a ty čeká na konci ledna turnaj v Trutnově. Nejlepší se pak mohou probojovat až na celosvětové finále do USA. 
Velkou novinkou je náš e-shop s oblečením. I když nebude otevřen celoročně měl by vám usnadnit objednávání zboží a jeho přehlednost. Nakoukněte, uvidíte.
Jak vidíte ani v zimě Šneci nespí a tak vyrazte za softballem. Tak přijďte, rádi vás uvidíme.

Pozvánky na blížící se zápasy:

Tým Teeballu vyhrál první turnaj

Naši Teeballisti zahájili sezonu vítězstvím na prvním turnaji Moravské ligy v Břeclavi. Přestože do týmu přibilo na letošní sezonu celkem 7 nováčků mladších ročníků, tak kromě úvodní prohry s Břeclaví, následovaly už jen vítězné zápasy s týmy Brno "blue", Břeclaví a finále s týmem Brno "white". Fotogalerie nebo Číst dálo týmu přibilo na letošní sezonu celkem 7 nováčků mladších ročníků.
Kadeti skončili v Břeclavi třetí

Kadeti Snails Kunovice zakončili svůj první turnaj s bilancí jedné výhry a dvou proher. Co na výstup svých svěřenců říká nový trenér? "Obsadili jsme hezké třetí místo a těšíme se na rok 2016, kde se společně budeme snažit o kvalitní hru,která přinese nejen výhru,ale hlavně potěšení pro oko divákovo." Číst dál
Snails Cup žen koncem ledna v Hluku

Již tradiční zimní ženský turnaj pořádá oddíl Snails Kunovice ve sportovní hale v Hluku, kde se letos sejde 8 týmů. K dispozici už je i rozpis zápasů a propozice turnaje. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.
Nová kolekce oblečení Snails 2016

K dispozici je nová kolekce oblečení Snails Kunovice vhodná pro sport i volný čas. Uzávěrka pro objednávky je konec ledna, čili do 31.1.2016. Závazně si můžete oblečení objednat na následujícím odkazu. Objednat
Muži hrají zimní turnaj v Otrokovicích

Obměněný tým mužů čeká první konfrontace s týmy z Moravy. Už tuto sobotu muži vyráží na halový turnaj do Otrokovic a v sestavě nebude chybět i několik nováčků v kunovském dresu včetně mladých kadetů. Celý tým zve fanoušky, aby je do Otrokovic přijeli podpořit a zkontrolovat, kdo se letos bude v mužském dresu prezentovat. Rozpis turnaje je k dispozici.
Staň se členem!

Máš-li zájem stát se členem softballového oddílu Snails Kunovice, být hráčem a nebo pouze příznivcem, který bude v centru dění? Přidej se k nám! Číst dál
Okénko české softballové asociace:

- Juniory čeká na Floridě tvrdá dřina Číst dál
- Veronika Pecková: Chci být nejlepší v Česku i v Evropě Číst dál
- O JT ’s Gym je velký zájem, těší Jaroslava Breníka Číst dál
- Rozhodčí - pět věcí, na kterých se vyplatí přes zimu pracovat Číst dál
Okénko města Kunovice:

- Kunovice ve vysílání Českého rozhlasu Brno! Číst dál
- Kunovický ples v historickém duchu Číst dál
- Výběrové řízení: vedoucí odboru kultury, školství, cest. ruchu a sportu Číst dál

Kde nás můžete vidět v akci:

23.1.2016 - turnaj Muži (Otrokovice)
30.-31.1.2016 - LL žákyň/kadetek (Trutnov)
7.2.2016 - ML v Teeballu (Kunovice)
26.1.2016 - Školská liga - B-Ball (Kunovice)
29.-31.1.2016 - Snails Cup - turnaj žen (Hluk)
27.-28.2.2016 - LL žákyň/kadetek (Uh.Ostroh)
Vydáno dne 19/01/16, autor: Ondřej Blaha
Archiv předchozích newsletterů ZDE

Snails
Snails Kunovice, Panská 25, 686 04 Kunovice
Zde se můžete přihlásit k odběru nebo odhlásit!