Copy
Piotr Dacjusz Górski - nauczyciel, mistrz Reiki

Witaj,

dzisiejszą wiadomość adresuję do tych osób, które od przeszło dwóch lat czekały na mozliwość otrzymania dostrojenia do energii prana w systemie Prana Reiki.

Do końca maja jest możliwość otrzymania dostrojenia w formie samokształcenia kierowanego (przez internet) . Oto dodatkowe informacje.

Antena prana jest elementem, który przechodzi trwałe zmiany na poziomie submolekularnym w taki sposób, że działa jednocześnie jako odbiornik i nadajnik prana.
Możemy wyróżnić trzy podstawowe anteny prana:

 • Okrągłe anteny prana mogą być wykorzystywane do wody, oleju i wszystkiego, co służy do noszenia, np. do opasek owijanych wokół głowy. Wykorzystuje się je także do papieru, poduszek oraz jako filtry do telefonów komórkowych. Okrągłe anteny prana dobrze się sprawdzają jako odpromienniki
 • Jednostronne anteny prana można wykorzystać do tworzenia tzw. „płyt prana”.
 • Jednostronne laserowe anteny prana można wykorzystać do wytwarzania kamieni czakralnych. Jest to najbardziej skoncentrowana wersja anteny.
 
Anteny prana możemy wykorzystywać dzięki mistrzowi Ole Gabrielsenowi. Metoda ta przekazywana jest poprzez dostrojenie energetyczne (inicjację), którą przeprowadza uprawniony do tego nauczyciel.

Linia przekazu:  Ole Gabrielsen → Piotr Dacjusz Górski

W 2014 roku otrzymałem dostrojenie oraz uprawnienia „Prana Źródło”
do nauki i inicjowania w prana swoich obecnych i przyszłych uczniów.
 

Formy dostrojenia do Prana Reiki

W chwili obecnej są dostępne trzy formy dostrojenia do Prana Reiki. Należy zaznaczyć, że dostrojenie do energii prana można otrzymać posiadając dostrojenie do energii Kundalini Reiki.

 1. Podstawowe dostrojenie, które daje możliwość tworzenia
  i wykorzystywania różnych anten prana.
 1. Dostrojenie nauczyciela, które daje możliwość tworzenia
  i wykorzystywania różnych anten prana oraz nauki
  i dostrajania innych do Prana Reiki.
 2. Dostrojenie Prana Źródło, które pozwala tworzyć anteny prana źródło, czyli takie anteny, które poprzez styczność z innymi przedmiotami, mogą zamieniać je w anteny prana.
 
Inwestycja za dostrojenie do Prana Reiki
 1. Podstawowe dostrojenie – 300,00 zł
 2. Dostrojenie nauczyciela – 500,00 zł
 3. Dostrojenie Prana Źródło – 300,00 zł

Samodzielnie decydujesz o stopniu dostrojenia do energii prana. Możesz od razu poprosić o dostrojenie nauczyciela ponosząc inwestycję 500,00 zł.

Dostrojenie do Prana Źródło dostępne jest wyłącznie dla nauczycieli energii Prana Reiki po upływie minimum 3 miesięcy praktyki jako nauczyciel Prana Reiki.


Życzę Ci pięknego tygodnia.
Wiele Miłości, Pokoju i Dobra!

Z pamięcią w Reiki,

Piotr Dacjusz Górski

Copyright © 2016 PIOTR DACJUSZ GÓRSKI, All rights reserved.


Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. (Dz.U. Nr 144. Poz.1204) o świadczeniu usług droga elektroniczną wymagana jest zgoda na otrzymywanie poczty. Otrzymaliście Państwo tego maila ponieważ adres znajduje się w naszej bazie danych. Jeśli nie wyrażacie Państwo zgody na otrzymywanie od nas tego typu wiadomości prosimy wypełnić ten formularz: Rezygnacja z subskrypcji Możesz także zmienić swoje dane wypełniając ten formularz aktualizacyjny

Email Marketing Powered by Mailchimp