Copy
Najnowsze informacje gospodarcze z Afryki ZA DARMO w Twojej skrzynce mailowej.
Friend of Facebook

Wódka, papierosy i zakłady bukmacherskie

<<Imię>>,
wygląda na to, że popyt na towary konsumpcyjne w Afryce rozpędza się na dobre, skoro producenci wódki, papierosów a także polski bukmacher poważnie zastanawiają się nad spróbowaniem swoich sił na Czarnym Lądzie.
 


Afryka może być żyłą złota dla polskich producentów wódki
(portalspozywczy.pl) Afryka może być w przyszłości żyłą złota dla polskiego eksportu i dla polskich producentów wódki, którzy na razie borykają się z konsekwencjami wyższego podatku akcyzowego i spadkami konsumpcji na polskim rynku - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Andrzej Szumowski, prezes Stowarzyszenia Polska Wódka (Polish Vodka Association PVA).

Afryka na celowniku koncernów tytoniowych. Bo w Europie ubywa palaczy
(wyborcza.pl) Na Zachodzie palaczy ubywa, przemysł tytoniowy zwrócił się więc w stronę nowego, obiecującego rynku - Afryki.

Star-Typ-Sport zagra o Afrykę
(pb.pl) — Chodzi nam po głowie wyjście za granicę. Europa odpada, bo jest silnie spenetrowana przez wielkie koncerny bukmacherskie. Niespenetrowana część Azji niesie za sobą ryzyko polityczne. Idealnym kierunkiem wydaje się Afryka na południe od równika, szczególnie Uganda czy Kenia.

Afryka przyciąga inwestycje polskich firm
(ekonomia.rp.pl) Forum Współpracy Gospodarczej Afryka – Europa Środkowa ruszy 8 maja w Katowicach.

Nowa gospodarcza mapa świata
(finanse.wnp.pl) Polscy przedsiębiorcy nawiązują coraz bardziej efektywne międzynarodowe kontakty. Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach będzie okazją do zdobycia kolejnych.

Afryka coraz bliżej Chin? Dostaną pożyczkę 
(money.pl) Przebywający z wizytą w Etiopii szef chińskiego rządu Li Keqiang zapowiedział, że Chiny udzielą państwom afrykańskim kredytów na łączną sumę 12 miliardów dolarów.

RPA.Jacob Zuma - pierwszy na dwie kadencje
(wyborcza.pl) Z czterech prezydentów rządzących Południową Afryką od upadku apartheidu, Jacob Zuma jest uważany za najgorszego. Za to może rządzić najdłużej z nich, jako pierwszy przez pełne, dwie pięcioletnie kadencje.
Copyright © 2014 InvestAfrica.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Otrzymałeś tą wiadomość, ponieważ wpisałeś się na listę adresową InvestAfrica.pl
 
Email Marketing Powered by Mailchimp