Copy
SanceDetem.cz: O nejčastějších školních potížích u dětí
Zobrazit tento e-mail ve webovém prohlížeči
Hezký den,

rádi bychom Vaší pozornosti doporučili článek O nejčastějších školních potížích u dětí, který nyní najdete na portálu Šance Dětem. Redakční text, jenž vznikl ve spolupráci s odborníky, je doplněn videorozhovorem s metodičkou prevence rizikového chování z Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 1, 2 a 4.

Nekomerční informační portál www.sancedetem.cz poskytuje rodinám informace při řešení nejrůznějších potíží s dětmi a také tipy, kdy a kde hledat pomoc. Rodiče zde najdou odpovědi na otázky spojené se zdravotními či psychickými problémy u dětí, s jejich rizikovým chováním, s porozvodovou péčí o děti, se sociálně patologickými jevy apod. Jako velice užitečný shledávají portál Šance Dětem mnozí odborníci z řad pedagogů, sociálních pracovníků, psychologů a dalších pomáhajících profesí.

Ve školním prostředí jste dětem a jejich rodinám nablízku. Budeme rádi, pokud zvážíte možnost umístit na nástěnce pro rodiče letáček portálu Šance Dětem. Věříme, že tak napomůžeme prevenci vzniku závažných problémů v rodinách včasným informováním o možnostech řešení a pomoci.
 
Leták formátu A4 Vám v případě zájmu zdarma zašleme na křídovém papíře. Stačí, když napíšete svoji adresu na e-mail nazory@sancedetem.cz.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci.
S úctou
 
Zuzana Ježková,
projektová manažerka
 
Obecně prospěšná společnost Sirius, o.p.s.
Thunovská 12, Praha 1
Tel: 606 760 623
E-mail: zuzana.jezkova@sancedetem.cz
 


 
Copyright © 2014 Obecně prospěšná společnost Sirius, o.p.s., všechna práva vyhrazena.


Odhlášení z odběrů těchto sdělení   Aktualizovat údaje pro zasílání