Copy


See, kuidas valid enda ettevõttesse töötajaid, määrab paljus ettevõtte edukuse. Vaid hoolikalt ja põhjalikult personalivalikut läbi viies leiad meeskonda õiged inimesed. Sama kehtib oma karjääri planeerides. Neil teemadel saad sellest uudiskirjast lugeda.

Oleme avatud gruppidena kevadesse planeerinud kolm kõige populaarsemat koolitust. Need sobivad just siis, kui ettevõtte sisekoolitust sel teemal pole vajadust teha, sest koolitust vajavad mõned inimesed. Huvi korral saad end või oma kolleege mugavalt registreerida arenguvestluste, DiSC ja enesekehtestamise koolitusele.
 
Ja nagu ikka – jagame hetkel käsil olevaid tööpakkumisi.

Mõnusat uudistamist!
 

PERSONALI VALIK KONVEIERMEETODIL


Kui tööandja peab tegema valiku paljude kandidaatide hulgast, on tal mõned head ja mõned kehvad valikud. Personalivaliku protsess peaks igas ettevõttes läbimõeldud olema – vaid nii on võimalik leida endale parimaid.

KAS ON ÕIGE AEG TÖÖKOHTA VAHETADA?


Töökoha vahetamine on karjääri loomulik osa. Me ei asu enam töökohale mõttega töötada seal kuni pensionipõlveni. Või kui just pension mõne aasta kaugusel pole. Vahel siiski tundub, et otsust uus töö leida piisava põhjalikkusega ei kaaluta ja vahel on näha nn. shoppamist – vaatan, millise pakkumise saan, veidi proovin, kui ei sobi, vaatan edasi.


03.03.2016 / TALLINN/ Arenguvestluste koolitus. Koolitaja Sirje Tammiste.

10.03.2016 / TALLINN/ Kuidas alluva käitumist mõistes juhina edukam olla? DiSC mudeli põhjal. Koolitaja Kadi Kuuskmann.

14.04.-15.04.2016 / TALLINN/ Enesekehtestamisoskuste 2-päevane suhtlemistreening. Koolitajad Sirje Tammiste ja Kadi Kuuskmann.


Tööpakkumised

KLIENDISUHETE ARENDAJA

Security Software OÜ

Tallinn

VUUKIDE HERMETISEERIJA

Suves Vuuk OÜ

Pärnu

SEKRETÄR

LVM Kinnisvara OÜ

Tallinn

      
    

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia