Copy

Uute töötajate leidmisel võib saada otsustavaks tööpakkumise tegemise kiirus. Closingu mõiste tuleb müügist värbamisse. Aprillikuu uudiskirjas keskendub üks blogikanne just sellele teemale.

Uudiskirjas tuleb juttu ka noorte juhtide takistustest karjääri alustamisel. Olles nende teekonna alguse juures, soovitame uue rolli õppimist alustada eneseanalüüsist. Mõistes, et alluvad ootavad kaasavat juhti ning eksimine on inimlik, säilib juhi rolliks nii vajalik eneseusk.

Head uudistamist!
 

NOORE JUHI TEEKOND ALGAB ISEENDA MÕISTMISEST


Intervjueerides kogenud juhte kuulen ma sageli, kuivõrd raske oli juhina alustada. Kui spetsialistist saab juht, siis peab ta kõrvale jätma oma head tehnilised oskused ja mõistma, et nüüd saavutab ta tulemusi teisi juhtides ja suunates. See on algajate üks peamisi komistuskive – nad tahavad ikka kõikides detailides kaasa rääkida.

CLOSING  VÄRBAMISEL


Müügis räägitakse closingust, kus toodet on juba tutvustatud, kliendi vajadused on selgitatud, tingimustes kokku lepitud ja on vaja müük lõpuni viia, käed lüüa. Miks on sellest väga oluline eduka värbamise puhul rääkida?


Et hoida ennast kursis värskete tööpakkumistega, jälgi Tammiste Personalibüroo lehte Facebookisvõi LinkedIN-is
Lähiajal on lisandumas uued tööpakkumised.Tööpakkumised

F2F MÜÜGIKONSULTANT


Viasat AS

Tallinn
        

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia