Copy

Hea uudiskirja lugeja!

Uus aasta on toonud põnevaid võimalusi - oleme saanud mitmeid  esinemiskutseid  konverentsidele. Tutvustame ka Sulle, kus võid meid esinemas kuulda. Meie jääme ikka oma valdkonnale truuks - räägime karjäärist, arenguvestlustest ja manipulatsioonidega toimetulekust. Muidugi võib meie poole pöörduda ka personaliotsingu küsimustes.

Kes soovib põhjalikumat koolitust, saab tutvuda nii meie enda avatud gruppide koolitustega kui ka uudse koolitusprogrammiga, mida pakume koostöös BNS Akadeemiaga.
 

18. märtsil toimub Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses  Äripäeva ja raamatupidaja.ee poolt  korraldatav maksukonverents. Sirjet saab laval kuulda karjääri paneelis. Konverentsil on lisaks Maksunõuandlale avatud Personalinõuandla, kus saab  pöörduda meie projektijuhtide poole, et rääkida oma karjääri planeerimisest. 

Mõttemaru OÜ kutsus Kadi ja Sirje esinema, et üheskoos veeta üks meeleolukas ja sütitav koolituspäev, mis Eesti hariduselu edasi viib! Programmi väljatöötamisel on osalenud koolide ja lasteaedade õpetajad ja juhid.
Koolituspäev toimub 17. aprillil 2015 Tartus Dorpati Konverentsikeskuses.

Oleme kutsutud BNS Akadeemia koolitajate perre ning välja töötanud ainulaadse  DiSC mudelit  ja suhtlemistreeningut liitva programmi, kus leiame vastused küsimustele: kuidas juhina alluva käitumist mõistes edu saavutada? kuidas valida olukorrale sobivaid suhtlemisviise?

TÖÖPAKKUMINE
Referent


Riigi Kinnisvara AS

Tallinn 

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia