Copy


Olukorras, kus uute töötajate leidmine sunnib järjest innovatiivsemaid lahendusi leidma, on muutumas veelgi tähtsamaks oskus oma inimesi hoida ja arendada. Seekord toome teieni lihtsad arvud, mis panevad tööjõu olukorrale realistlikult otsa vaatama. Sellest, kuidas ettevõtet juhitakse, sõltub enamasti uute töötajate värbamiseks kuluv aeg, energia ja raha. Ihaldusväärseima tööandja küsitlus näitab kätte mõtlemiskohad. Nendel teemadel Sirje kirjutabki.

Toome teieni meie kevadised avatud gruppide koolitused - DiSC ja enesekehtestamine, ja nagu ikka ka tööpakkumised.

Püsige lainel!
 

UUSI TÖÖTAJAID ON JÄRJEST RASKEM LEIDA - MIS ON JUHTUNUD?


Oleme olukorras, kus töötute arv väheneb ja hõivatute arv kasvab, samas kasvab ka töökuulutuste ja vabade ametikohtade arv. Ning samal ajal esitavad tööandjad oma kuulutustes järjest kõrgemaid nõudmisi kandidaatide isikuomadustele ja võimetele, unustades, et hoopis neid valitakse! 

KAS UUS JUHT SUUDAB MUUDATUSI ELLU VIIA?


Oleme sageli ülesande ees: ettevõte vajab uut juhti, kes ettevõttele uue hingamise annaks ja jõulisemalt turgu haaraks. Omanikud ootavad kiiret tulemust, sest konkurents on karm. Mida peaks tegema järgmine juht, et mitte korrata eelkäijate vigu? 


10.03.2016 / TALLINN/ Kuidas alluva käitumist mõistes juhina edukam olla? DiSC mudeli põhjal. Koolitaja Kadi Kuuskmann.

14.04.-15.04.2016 / TALLINN/ Enesekehtestamisoskuste 2-päevane suhtlemistreening. Koolitajad Sirje Tammiste ja Kadi Kuuskmann.

Kuna õigete inimesteni jõudmine on muutunud järjest keerulisemaks, oleme me üha enam pööranud pilgud LinkedIni poole. Just sihtotsingute läbiviimisel leiame oma suhetevõrgust sobivaid kandidaate. Jälgi Tammiste Personalibüroo lehekülge ja pakkumiste saamiseks saada ühinemiskutse meie konsultantidele.


Tööpakkumised

töödejuhataja

Kraver AS

Viljandimaa

OSAKONNAJUHT KESK-EESTI TOOTMISETTEVÕTTES

Konfidentsiaalne sihtotsing

 

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia