Copy

Sel korral mõtisklen kahel olulisel teemal - tööandja maine ja juhtimiskultuur ning kuidas siis ikkagi uut tööd otsida.

Ühelt poolt kogeme personaliotsingut läbi viies, et mõne ettevõtte kohta öeldakse, sinna ma küll tööle minna ei taha. Põhjuseks valdavalt nõrgal tasemel juhtimine. Teiselt poolt küsivad kliendid nõu - kuidas oma mainet parandada, et meile tahetakse tulla? Soovitus on panustada ühiste väärtuste loomisse ja koolitada kõiki juhte töötajatega oskuslikult suhtlema.

Kandidaatide CV-sid lugedes tekib vahel soov ühendust võtta ja mõned soovitused anda. Kuid nõuanne peab olema küsitud, siis võetakse see vastu. Kogusin oma soovitused tänasesse uudiskirja.

Nagu ikka, tutvustame oma tööpakkumisi. Alati tasub uurida ka lõppenud konkursse - kui sobivat inimest pole veel leitud, võite veel kandideerida.

MIKS JUHTIMISKULTUUR NII OLULINE ON? 


Liidrid ei vastuta tulemuste eest, vaid inimeste eest, kes vastutavad tulemuste eest. Võttes kedagi tööle tema oskuste pärast, töötab ta sinu juures raha pärast. Kuid töötaja, kes usub sama asja, mida sinagi, pühendub tööle südamega.

KUIDAS TÖÖ OTSIMISEL EDUKAS OLLA?


Uue töö otsimine on põnev teekond, mis paneb end analüüsima, tekitab parajalt pinget ja lisab ellu veidi ärevust. Kui oled valinud õige suuna ja selles ka värbajat veenad, on uus töö sinu!   Tööpakkumised

müügiosakonna juht 


Express Post AS

Tallinn

PERSONALIJUHT 


Express Post AS

Tallinn

PROJEKTIJUHT 


Nordic Houses KT OÜ

Tallinn

SUPPLY CHAIN MANAGER 


HANZA Mechanics Narva AS

Narva

ÜKSUSE JUHT 


Skepast&Puhkim OÜ

Tallinn

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Tammiste Personalibüroo OÜ · Rüütli 38 · Pärnu 80011 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp