Copy

Pidev vajadus muudatuste järele on muutunud igapäevaseks - uut edu vanale tarkusele ei ehita.  Meie hakkame sel aastal kasutama uut IT lahendust, mis teeb värbamise oluliselt kergemaks. Ootame seda võimalust põnevusega ja kindlasti jagame oma kogemust edaspidi ka teistega.
Selles uudiskirjas toome teieni mõtted meeskonnakoolitustest - paljudel ju uusaasta plaanid tegemisel. Kirjutan ka sellest, kuidas lõppkohtumisel kandidaadi huvi hoida või suurendada - juhi käitumine lõppkohtumisel on selles väga oluline.
Tööpakkumisi on veel vähe - aasta alles noor. Kuid juba sõlmime uute otsingute lepinguid ja varsti oleme ka uusi tööpakkumisi vahendamas. Ikka õiget suunda oma elu juhtimisel!

MEESKONNAKOOLITUSEL ÜHTSET MEESKONDA LUUES


Aasta algus on õige hetk mõelda oma meeskonnale – mis on see, mida me juurde vajame? Kas mõni oskus, uus teadmine? Kas mõnele inimesele või kõigile? Koolituse planeerimist alusta alati eesmärgi sõnastamisega. Ja ära oota paarilt koolituspäevalt kõikide probleemide lahendamist. Muutused toimuvad sammhaaval, vahel veelgi aeglasemalt…  

VÄRBAMISOTSUS TEHAKSE LÕPPKOHTUMISEL


Viimasel ajal räägitakse palju sellest, et värbamine on muutunud järjest keerukamaks, uute töötajate leidmine nõuab nutikust, raamist välja mõtlemist. Seepärast on väga oluline läbi mõelda, kuidas toimuvad lõppkandidaatide kohtumised otsese juhiga. Meie ettevõtte projektijuhid on alati lõppkohtumistel juures, et olla kindlad värbamisprotsessi sujumises. Tänu sellele näeme erinevat käitumist. Soovime uue aasta algul oma mõtteid ja tähelepanekuid teiega jagada. Tööpakkumised

FASSAADITÖÖDE VALDKONNA
PROJEKTIJUHT 


Vanalinna Ehitus OÜ

Tallinn

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Tammiste Personalibüroo OÜ · Rüütli 38 · Pärnu 80011 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp