Copy


Kuidas aitavad uusimad ajuuuringud inimesi paremini mõista - nende käitumises olulist märgata ja sellest õigeid järeldusi teha? Artikkel "Emotsionaalne stiil kui elu mõjutaja" teeb sellesse teemasse sissevaate, kust leiad ka seletuse uuele sõnale - säilenõtkus. Suhtlemise teemadel inspireerib kirjutama kogemus - väga hea suhtlemisoskus on eduka karjääri alustala. Vaid vähestele on see kui jumala and, enamus peavad erinevaid suhtlemisoskusi õppima. Meie HR partner Egle Saska aitab hinnata personalitöö kvaliteeti kolme kontrollküsimusega.
Muidugi toome teieni uued põnevad tööpakkumised. Soovitame tutvuda ka varasemate konkurssidega - huvi korral uuri värbamispartnerilt, kas saad veel kandideerida.

EMOTSIONAALNE STIIL KUI ELU MÕJUTAJA


Richard J. Davidsoni on pühendanud aastaid aju uuringutele ning kirjutab oma raamatus  „Aju emotsionaalne elu“ kuidas  aju ainulaadne toimimine mõjutab inimese mõtteid, tundeid ja elu. Hea on ka teada - mitte ainult meie mõtted ei määra meie käitumist. Käitumist muutes muudame ka oma mõtteid.

EDUKA SUHTLEMISE AVAVÕTI - KONTAKTI LOOMINE


Iga suhtlemine algab kontakti loomisest. Paljudel toimub see loomupäraselt ja justkui märkamatult. Kuid enamus peab suhtluspartneriga kontakti loomist õppima. Mida olulisem on jutuajamine, seda tähtsam on saavutada omavaheline usalduslik õhkkond, kus on mugav olulistel, teinekord tundlikel või keerulistel teemadel rääkida. 

PERSONALITÖÖ KOLM KONTROLLKÜSIMUST


Personalitöös on palju valdkondi ja alati on midagi, mis võiks olla paremini tehtud. Siiski saab ka kolme  kontrollküsimusega personalitöö hetkeseisu hinnata

TÖÖOTSIJALE


Meie kaudu leiavad tööd Eesti parimad juhid ja spetsialistid. Kui lisad oma andmed meie Karjäärikausta, oskame sinuga vajadusel ühenduda. Samuti saad siis ise mugavalt kandideerida allolevatel konkurssidel.


 Tööpakkumised

Projektijuht 


Hausing Technologies OÜ

Tallinn

Sales Manager 


Marketex Offshore Constructions OÜ

Tallinn

Piirkonna Müügijuht 


Eesti Killustik OÜ

Kesk-Eesti või Tartu

Äriklientide müügikonsultant 


Infovara OÜ

Tallinn

Tegevjuht 


Laanekuru OÜ

Viljandimaa

PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT 


Innopolis Insenerid OÜ

Tallinn

Kui sa ei soovi enam meie kirja saada, saada palun vajuta siia


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Tammiste Personalibüroo OÜ · Rüütli 38 · Pärnu 80011 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp