Copy
Aj keď všade už "zúri" uhorková sezóna, my v ALKP aj tak vydávame newsletter :) S chladeným nápojom v ruke si prečítajte, čo všetko sme stihli v júni 2014.
Nezrušili sme, ale presunuli sme termín Druhého workshopu ALKP. Workshop zrealizujeme v termíne od 3.10.2014 do 4.10.2014 v prekrásnom horskom prostredí Donovál. Tešíme sa na vás :) Viac info o workshope  tu.
Na našu stránku www.alkp.sk sme pridali 14 powerpointových prezentácií. Môžete ich využívať vo svojom profesionálnom živote. Najkrajšie a najlepšie na tom je, že stiahnuť si ich môžete zadarmo :) Tu sú...
Aj keď cez "uhorkovú" máme veľa slnečných starostí, predsa len by sme nemali zabúdať na náš mozog. Prečítajte si 28 úžasných faktov o mozgu (vďaka ktorým sa viete učiť rýchlejšie). 
Toto je naša konferenciová selfie :) 3.6.2014 sme sa zúčastnili medzinárodnej konferencie "Inovácie vo vzdelávaní dospelých. Výmena skúseností medzi Slovenskom a Fínskom." Všetky zaujímavé fakty z konferencie nájdete tu. 

 

25.6.2014 sme zisťovali Kam kráča celoživotné vzdelávanie. Na konferencii sme tiež prezentovali našu - vašu ALKP. Čo všetko sme zistili a aké tipy sme získali na oživenie školenia sa dozviete, keď si prečítate náš článok.
Keby ste tak vedeli čo chystáme... Chystáme pre vás ďalšiu súťaž! Cena bude veľmi, veľmi ale ozaj veľmi lákavá!

Budete môcť vyhrať účasť na našom workshope!

Len si to predstavte dva dni s inšpiratívnymi speakrami, zaujímavými ľuďmi, medzi "svojimi" - lektormi a to všetko v krásnom prostredí.

A toto všetko vyhráte! :)

Viac o súťaži sa dozviete koncom augusta...

Krásne horúce letné dni Vám praje tím ALKP
Copyright © *|2014|* *|Asociácia lektorov a kariérnych poradcov|*, Všetky práva vyhradené
www.alkp.sk; alkp@alkp.sk