Copy
On the Green
View this email in your browser
חדשות גולף קיסריה
מהדורה מס. 2 – 25.12.17
 
חברים יקרים,
 
להלן מהדורה מס. 2 של חדשות גולף קיסריה
חברים שמעוניינים לשתף ולפרסם סיפורים מעניינים בין אם מהעולם או מהמועדון, צילומים וחומרים שיכולים לעניין את כלל חברי המועדון, מוזמנים להעביר התייחסויות וחומרים לכתובת המייל: haverimgolf@caesarea.com   
 
ונעבור לעדכונים.......
 
חדשות מהמגרשים:
 
מתוך רצון לשפר את חווית המשחק ופעילות המועדון ולאור פניה של החברים המעוניינים לקרב את גומה 18 למבנה המועדון ואנו מאמינים כי המהלך יתרום לחוויית המשחק ולפעילות המועדון , אנחנו מתכוונים להתחיל ביישום התהליך ובביצוע התאמות בשלבים .
כבר בשבועות הקרובים נעביר מעת לעת את הדגל מגרין 18 כפי שהוא היום, לפאטינג גרין העליון. בנוסף ניצור שני TEES חדשים בגומה 18 (ירוק ולבן) ונעביר את הטי הכחול ללבן המקורי והכל בכדי ליצור מרחק נכון לפאר 5.
אין במהלך זה מכדי לבטל את גרין 18 הקיים, אלא לגוון את חווית המשחק ולהעביר את הדגל מידי פעם בין הגרינים.
אנו מבקשים ממכם חברים להעביר מתוך התנסות שלכם במהלך המשחק הצעות לשיפור לכתובת מייל : haverimgolf@caesarea.com בכדי שאנחנו נוכל להתאים את התקדמות המהלך בצורה המיטבית ביותר וליצור עבורכם חווית משחק מושלמת .
 
פתיחת המועדון בימי שני:
אנו שמחים להודיע כי המועדון יהיה פתוח בימי שני עד השעה 14:00 החל מה- 15.1.2018 עד 9.4.2018. כולל , מקווים לראותכם!
 
הפינה המקצועית – איך עושים זאת נכון:
בפינה זו נשלח לכם טיפים בהסברים קצרים, קטעי וידאו מיוטיוב וקליפים שנצלם במועדון. שימו לב! ברשת האינטרנט קיימים עשרות אלפי קטעי וידאו של גולף. חלק גדול מהם מכיל מידע מוטעה שיכול לגרום נזק למשחק שלכם. להבטחת הנאתכם ושיפור משחקכם כל הקטעים המובאים כאן עברו סקירה ואישור של המנהל המקצועי של המועדון

"איך עושים זאת נכון" – צ'יפינג
חלק קריטי במשחק הוא היכולת לעשות Up & Down ולהציל פאר או לעשות בירדי בפאר 5. צ'יפינג בהגדרה זו חבטה קצרה ממרחק של כ 10-15 מטר מהגרין ויכולה להתבצע עם כמעט כל מחבט. בוידאו הבא מובאים כמה נקודות קריטיות שבהן גולפאים נוהגים להיכשל וכמובן איך לעשות זאת נכון.

https://m.youtube.com/watch?v=Dz8NF59xh_0&feature=youtu.be
 
"איך עושים זאת נכון" – READY GOLF:
בעיית המשחק האיטי היא תופעה עולמית ונחשבת לגורם מספר אחד מדוע אנשים מפסיקים לשחק גולף או עוברים למועדון אחר. האמת היא שהפתרון הוא קל ונגיש לכולם. באם כולנו נקפיד על הכללים הבאים נוכל לחסוך כחצי שעה עד שעה במשחק של רביעייה!!!
העיקרון הוא פשוט וישים בכל משחק שאינו רשמי. יש לשחק ברגע שמוכנים ולא לפי הכתוב בחוקי הגולף (כבוד על הטי ומי שיותר רחוק משחק ראשון). כמובן יש לשמור על כללי הבטיחות ולא להתפשר עליהם. בנוסף יש להקפיד על הכללים הבאים:
 • בזמן שחברכם משחק עליכם לבחור את המחבט הרצוי ולהתכונן לחבטה, כך שתורכם מגיע אתם יכולים לחבוט בתוך זמן קצר
 • לנוסעים ברכבים: הורידו את חברכם עם מחבט ליד הכדור שלו, סעו קרוב ככל הניתן לכדור שלכם והיו מוכנים לחבוט כשמגיע תורכם. לאחר מכן אספו שוב את חברכם
 • כשחברכם מאבד כדור יש להכות את הכדור שלכם קודם ורק אז גשו לעזור לו בחיפוש
 • על הגרין בחנו את ה LINE של הפאט בזמן שחברכם משחקים והיו מוכנים כשתורכם מגיע
 • עגלות ורכבי גולף יש להחנות במקום שהוא הקרוב ביותר ליציאה לטי הבא
 • רישום התוצאה חייב להתבצע בדרך או ליד הטי הבא ולא על הגרין
 • באופן כללי היו מוכנים לתזוזה קדימה, היו מוכנים לחבוט כשתורכם מגיע ושמרו על מרחק קבוע מהקבוצה לפניכם.
מצ"ב סרטון חובה!!! להצגת הסרטון נא ללחוץ על הקישור:
https://m.youtube.com/watch?v=UgPqVkmFIK4
 
במהדורה הבאה – איך ומתיי לתת לקבוצות לעבור.

מהעולם: טייגר וודס חזר
כפי שהבטחנו בעדכונון הקודם אפשר לאמר כי טייגר וודס חזר!!!
בטורניר הראשון שלו מזה כ 9 חודשים ירה טייגר 3 סבבים של 68,68 69 ורק סבב אחד לא מוצלח של 75 מנע ממנו להתמודד על המקום הראשון. משחקו של טייגר חזר להיות מדויק ומלהיב, ובעיקר נראה כי הוא משוחרר מכאבים, לאחר 4 ניתוחי גב שעבר!
בטורניר עצמו זכה האמריקאי ריקי פאולר שחזר מפיגור 7 חבטות עם סיבוב מטורף של 11 UNDER PAR. פאולר פתח את היום האחרון עם 7 בירדיס רצופים וסיים את התשע הראשונים עם תוצאה דמיונית של 28 חבטות.
להנאתכם אנא צפו בוידאו המצורף

https://m.youtube.com/watch?v=heoGEEgp_KE
 
ונסיים בביתנו אנו – מועדון הגולף קיסריה
לוקרים:
לאור ביקושים שקיבלנו מחברים לאחרונה המועדון החליט להרחיב את כמות הלוקרים לאחסנה הן למחבטים והן לעגלות חשמליות הדורשות טעינה
כל מי שמעוניין מתבקש לפנות לאדוה או לאריק.
 
אירועים שהיו:
טורניר משפחות חנוכה 2017 – בטורניר השתתפו כ 100 חברי מועדון, 3 דורות של גולפאים שהתחרו במזג אוויר ואווירה נפלאים.
בטקס הסיום שנערך במסעדת מריפוסה הוענקו גביעים ופרסים לצד ארוחה מפנקת וכמובן טקס הדלקת נרות חנוכה. ללא ספק יום נפלא ומיוחד.
מנצחי הטורניר בליגת הזהב הם רון סולומון ובנו אלון ובליגת הכסף בריאן ליידן ובנו מרק
מקום שני לטיסיה וז'אן קלוד בק בזהב והאחים מאיר ומרדכי יעקובי בכסף
מקום שלישי גיל פרס ובנו דורון בזהב ושלום אלון ובנו אור בכסף.
לתמונות מהתחרות
:
//www.facebook.com/pg/caesareagolf/photos/?tab=album&album_id=2073904499303062

 
ליגת המועדון והתחרויות השבועיות – התחרויות חזרו לשגרה ואנו שמחים לראות השתתפות של גולפאים רבים בהם. נדגיש שוב כי כל התוצאות מהתחרויות נכנסות לחישוב ההנדיקפ וכמו כן נזכיר כי התחרות השבועית נושאת פרסים כלהלן:
 • 1-10 משתתפים – מקום ראשון
 • 11-20 משתתפים – מקומות ראשון ושני
 • 21 ומעלה – מקומות ראשון, שני ושלישי
 • בסוף החודש פרס וגביע לזוכה בתואר גולפאי החודש (2 התוצאות הטובות ביותר במהלך החודש)
לצפייה בקבצים מעודכנים של הליגה מצ"ב קישור לאתר ליגת המועדון
http:/
/www.caesarea.com/he/home/tourism/golf-club/events/golf-league
 

אירועים קרובים :
טורניר סקינס פתוח לכל חברי המועדון – יום חמישי 28.12.17 SHOTGUN בשעה 11:00
 
גולפאים שלנו:
הפעם נציין שלושה גולפאים מקצווי הקשת השונים של המועדון: המקצוען אסף כהן, באזיל קאופמן מדור המייסדים ומצד שני תלמידת האקדמיה לגולף דנה לרנר.
אסף כהן:
הישג פנומנלי לאסף כהן ב Q School של הסבב המקצועני האירופאי - Alps Tourלאחר כמה שלבים שאסף עבר כבר בשבוע שעבר ובשישי שבת האחרונים , בהם נופו רבים (כולל שחקני סבב נוכחיים) הגיע אסף ליום האחרון כשהוא יודע שמיקום 35 ומעלה (מתוך 144 שחקנים) ייתן לו סטטוס מלא בסבב. אסף לא איכזב, התעלה לרמת משחק גבוהה וסיים במקום ה 22
התוצאה היא שבשנה הבאה אסף כהן הינו שחקן בחברות מלאה ב Alps Tour המקצועני, מה שאומר שהוא יוזמן לכל התחרויות בסבב
אנו גאים באסף וכבר מחכים לראות אותו מייצג את המדינה ואת מועדון הגולף קיסריה כבר בעתיד הקרוב
באזיל קאופמן:
באזיל מייצג את המועדון ואת מדינת ישראל בטורניר ה OPEN  בבולגריה מזה שנים. השנה כאות הערכה לפועלו החליטה ההתאחדות הבולגרית לקרוא לגביע הקטגוריה החדשה של סופר סניורס על שמו של באזיל. להלן הציטוט מאתר האיגוד הבולגרי:
"For the first time in the Open Championships there was also a division for Super Seniors (60+). The Trophy was named after the Israeli golfer, Basil Kaufman, as a recognition for his years long support for the Open Championships."
דנה לרנר:
תלמידת האקדמיה לגולף, אלופת ישראל ומועדון הגולף קיסריה השיגה הישג יוצא דופן כשהבטיחה מלגת גולף מאוניברסיטת IOWA מהליגה הראשונה במכללות. דנה ממשיכה את דרכן של לטיסיה בק והדס ליבמן, ותתחיל להתחרות בליגת המכללות בשנת 2018. כולנו גאים בדנה מאוד וכמובן נעדכן בכל התפתחות בעתיד
בברכה,
צוות המועדון