Copy
#העדכונון 1
View this email in your browser
חברים יקרים,
 
אנו שמחים להשיק יוזמה חדשה שבה אחת לשבועיים נשתף אתכם בנעשה בעולם הגולף ובמועדון, טיפים מקצועיים בפינת ה"איך עושים זאת נכון", עדכונים מעולם הגולף, תמונות וסרטונים מרתקים ועוד סיפורים חמים מבית משפחת מועדון הגולף קיסריה.
 
חברים שמעוניינים לשתף ולפרסם סיפורים מעניינים בין אם מהעולם או מהמועדון, צילומים וחומרים שיכולים לעניין את כלל חברי המועדון , מוזמנים לפנות ישירות לבועז או אדווה ונשמח ככל שיתאים לפרסמם.
בועז – boazs@caesarea.com
אדוה – advao@caesarea.com
 
מהדורה מס 1:
 
"איך עושים זאת נכון" - אימון גופני:
 
רבים מכם לא נותנים משקל מספיק לעובדה כי הסווינג בגולף מפעיל שרירים רבים בגופנו שאינם מופעלים בשגרה היומית.
באם לא נאמן שרירים אילו לא נוכל להשתפר משמעותית גם אם ניקח שיעורים מהמדריכים הטובים ביותר.
מצ"ב לינק לאימון בסיסי שניתן לעשות בבית שישפר לכם את הסווינג ועל הדרך את הבריאות. המדריכים בסרטון זה הינם מדריכים מוסמכים מהגוף המוביל בעולם לאימון גופני בגולף Titleist Performance Institute – תהנו....
https://m.youtube.com/watch?v=Bl5AY8z-_r8
 
"איך עושים זאת נכון" - אתיקה:
 
כידוע לכולכם הגרינים בכל מגרש גולף הם החלק החשוב ביותר ושמירה עליהם הינה קריטית להנאה מהמשחק. אנא צפו בסרטונים הבאים וראו כי דרך תשומת לב והקדשה של 20-30 שניות תוכלו לשמור על הגרינים שלכם לטובת כולנו.
https://magis.to/av/JCh-WwBABFQmKiwGDmEwCXx-?l=vsm&o=i&c=w

 
מהעולם: טייגר וודס חוזר
 
הגולפאי ששינה את פני עולם הגולף ובנוסף זכה ב 14 מייג'ורס מנסה לחזור בגיל 42, לאחר שמונה ניתוחים בסה"כ מהם שלושה רק בשנה האחרונה. טייגר וודס ששיחק רק ב 19 טורנירים מאז תחילת נפילתו ב 2013 ומדורג במקום ה 1193 בעולם ישוב לשדה המקצועני ב 30 לנובמבר כשישתתף בטורניר ה Hero World Challenge באיי ה Bahamas.  
כל עולם הגולף ובוודאי גם אנחנו היינו רוצים לראות את טייגר חוזר לימיו היפים ומבצע את אחד ה קאמבקים הגדולים בהיסטוריה. – עדכונים בפינה הבאה....
 
ונסיים בביתנו אנו – מועדון הגולף קיסריה
 
אירועים שהיו:
באווירה מדהימה של ״ביחד״ התקיים ביום שני האחרון במועדון הגולף קיסריה זו השנה השמינית טורניר הצדקה של ״עזר מציון״ המייסד של בנק מח העצם מהגדולים בעולם. השנה השתתפו בטורניר מספר שיא של 160 שחקנים . 
ראוי לציין כי השנה גם התקיים בפעם הראשונה טורניר במגרש פאר 3 שבו השתתפו כ 30 שחקנים, מחציתם חולי סרטן, וכן תורמים וספונסרים שלכולם הייתה זו הפעם הראשונה במגרש גולף. 

מרגש היה לראות את חוסנם הפיזי ובעיקר המנטלי של החולים, שהפליאו ביכולתם. ללא ספק החיבור למשחק, לטבע ולירוק עשה את שלו.

הזוכים בטורניר הם חברי המועדון גידי גולן, לימור סידי, עזר יעקובי וקנט פייזלי שיחד השיגו תוצאה מעולה של 56 חבטות נטו
 
אירועים שיהיו:
  • ליגת המועדון אליפות פאר 3 – יום חמישי 7.12.17 SHOTGUN בפאר 3 בשעה 10:00
  • טורניר משפחות חנוכה 2017, סקרמבל זוגות – יום שני 18.12.17 SHOTGUN בשעה 09:00
 
גולפאים שלנו:
בוגר האקדמיה לגולף, יאיר תאלר, ותלמידת האקדמיה, דנה לרנר, המשיכו את המומנטום מאליפות המועדון וזכו באופן סוחף באליפות ישראל לשנת 2017. יאיר, הוביל ללא עוררין מתחילת התחרות וניצח בפער אדיר מיריביו.תוצאתו של יאיר 11 under par מראה שוב את כשרונו והפוטנציאל הטמון בבחור הצעיר בן ה 22 מקיסריה.
דנה, שפיגרה בסיום היום הראשון ב 3 חבטות אחרי יקתרינה מלחובה מרוסיה, השלימה מהפך מזהיר בשני ימי התחרות הנותרים והשיגה את המקום הראשון בפער של 13 חבטות! ביום האחרון שברה דנה לראשונה את מחסום ה 70 כשסיימה בתוצאה של 69.
בקטגוריית הבכירים מעל גיל 50 זכה אנתוני האריס עם תוצאה מצטברת של 220 חבטות.
בקטגוריית הגראנד בכירים זכה ניסים זנתי בתוצאה מצטברת של 150 חבטות.

ברכות ואיחולים לאלופים שלנו.
גולפאים חדשים:
שישי בגולף – במהלך השלוש שנים האחרונות בפעולה משולבת של מחלקת השיווק, צוות ההדרכה, עובדי החוץ ונותני שירותים אנו מגיעים להישגים מרשימים בכל הנוגע לפיתוח גולפאים חדשים במועדון. רק החודש צירפנו עשרות תלמידים חדשים למערך הקורסים, שמהווה את החממה המשמעותית ביותר לפיתוח דור הגולפאים החדש בישראל בכלל ובמועדון בפרט.
 
 
חדשות מהמגרשים:
 
שזרוע הגרינים שבוצע לפני כחודש מוצלח מאד השיפור הוא יום יומי, אנו מבצעים טיפולים ודישונים מסיביים הנדרשים בתקופה זו.
בתקופה הקרובה אתם אמורים לחוות גרינים מעט איטיים מפאת העובדה שאנו דואגים לרדת בגובה הכיסוח בשלבים וזאת במטרה לשמר את איכותם של הגרינים לטווח הארוך. 

 
בברכה, 
צוות המועדון