Copy
On the Green #13
View this email in your browser
Caesarea Golf Club
On the Green
מהדורה מס. 13 – נובמבר 2019
עדכונים מהבית – מועדון הגולף קיסריה

מגרש הגולף:
שזרוע הגרינים – זו השנה החמישית שאנו מבצעים שזרוע חורף השזרוע נקלט בהצלחה וכעת צוות התחזוקה יתחיל בכיסוחים הדרגתיים עד לכיסוי מלא והגעה לגובה הרצוי. קצב הצימוח הינו תלוי מזג אוויר ואנו נפתח את הגרינים ביום שבו הם יהיו מוכנים למשחק ללא סכנות לנזקים. סבלנות ופתיחה של הגרינים בזמן הינה קריטית להצלחת התהליך ולהנאה שלכם מהגרינים למשך השנה הבאה
שדרוג המגרש ופיתוח נופי - צוות התחזוקה של המועדון ימשיך בתקופה הקרובה לפתח את הפרויקט הנופי המייצר אתגר למשחק ומשדרג את הנראות שהחלנו בו באזורי הטי כדוגמת גומות 5,7,11 14 כשהמטרה היא להגיע לאחידות בכל המגרשפיתוח כל גומה כולל את סידור הטי בצורה של אי (Island Tee), החלפת הדשא באלמנטים נופיים טבעיים המאפיינים את אופיו של המגרש כגון צמחים ועצים ובנוסף פיתוח שבילים ודרכי גישה חדשים בכל טי על מנת להקל על תנועת העגלות. משך הזמן הכולל לפיתוח כל טי משתנה בהתאם לגודל אזור הפיתוח ומוערך במספר שבועות מרגע הכניסה לעבודה ועד לסיומה.
הפרויקט הינו מתגלגל ושלב זה מתחיל בגומה 10. אנו נמשיך ונעדכן ככל שיידרש.

לוקרים לאחסון עגלות חשמליות:
המועדון השלים בנייה של עשרות לוקרים חדשים לרווחת החברים. החלק השני של הלוקרים החדשים במתחם הסמוך לחניית הרכבים מוכן לשימוש, וכל המעוניין לשכור את הלוקרים לאחסנת ציודו מוזמן לפנות לאריק או לאדוה. שימו לב שמלאי הלוקרים מוגבל וכל הקודם זוכה!!!
 
כדורי ריינג' ומכונת כדורים
המועדון רכש כבר במהלך הקיץ 10,000 כדורים של חברת Callaway שיגיעו למועדון לקראת סוף נובמבר. ביחד עם הכנסת הכדורים החדשים גם נחליף את מכונת הכדורים שנמצאת כרגע בריינג' במכונה גדולה יותר עם יכולות שטיפה.
השילוב של השניים יבטיח לחברים אספקה שוטפת של כדורים חדשים ונקיים. אנו מודעים לקושי שהיה בנושא הכדורים לאחרונה אולם מבקשים להזכיר כי הנושא הוא חלק ממהלך התייעלות גדול שאת פירותיו נקבל כבר מהחודש ולאופק רחוק קדימה
 
מטרות בריינג'
בימים אילו המועדון השלמנו חלק נוסף בפרויקט שדרוג הריינג' וסיום הנחת משטחי הדשא. אנו שמחים להציג בפניכם את המשך שדרוג מתחם הריינג' עם מטרות חדשות למרחקים של 50-200 מטרים באיכות גבוהה ביותר. המטרות נבנו מחומרים עמידים וכוללות בסיס גלגלים חזק שיאפשר את הזזתם בהתאם לצורך.
בקרוב נערוך תחרות מיוחדת לחניכתם של המטרות החדשות
 
עגלות גולף (Push Carts):
צי עגלות הגולף החדשות הורכבו והוכנסו לשימוש. העגלות הוזמנו מחברת Range Servant שהינה חברה מובילה בציוד גולף, והשקענו גם מחשבה והון בפיתוח עצמי של החלק הבעייתי ביותר בכל העגלות הקיימות בשוק, שהינו מחזיק המטרייה
אנו מבקשים מכל החברים:
  • לנהוג משנה זהירות בשימוש בעגלה במהלך המשחק
  • אין לגרור עגלות תוך נסיעה ברכבים
  • יש להימנע מהשארת עגלות בשטח המגרש
  • יש להחזיר את העגלה למקומה בסיום המשחק ברחבת המועדון או במקומות המיועדים לכך בחנייה. במידה והחברים לא יקפידו על נוהל זה, המועדון שומר לעצמו לאמץ  את האופציה לדרוש פיקדון בגין השימוש והחזרת העגלות למקומן .

הנדיקפ:
חברים שטרם משתמשים באפליקציה מוזמנים לפנות למנהל המקצועי של המועדון בכדי להירשם ולהתחיל להכניס תוצאות.
אישורי הנדיקפ לחו"ל: - שימו לב! למעט מקרים חריגים לא יינתנו יותר אישורים מודפסים מהמועדון
לחלופין היות ופלטפורמת ה GOLFBOX מוכרת בעולם הגולף יש להשתמש באפליקציה להוכחת ההנדיקפ שלכם בחו"ל במגרשים שדורשים זאת (במקום אישור מהמועדון).
 
שישי בגולף:
גם ברבעון השלישי של השנה המשכנו במלוא המרץ לגייס גולפאים פוטנציאלים חדשים שהגיעו אלינו מאזורים שונים בארץ לאחר שיווק מוצלח של התוכנית. אנו גאים לעדכנכם כי שיעור ההצלחה של שישי בגולף ממשיך לצמוח ואף שברנו שיא בגיוס תלמידים במחזור האחרון. המועדון משקיע וימשיך להשקיע רבות בפיתוח גולפאים חדשים .
הפעילות מהווה נדבך  חשוב למען עתיד הגולף בישראל.
 
ילדים בגולף:
אנו שמחים להודיע כי האקדמיה לגולף צמחה משמעותית השנה עם ילדים חדשים שהצטרפו לחוגים ובנוסף כפי שעדכנו בעבר מתחילת ספטמבר התחלנו בלימוד 70 ילדי כיתות ד' של בית הספר קיסריה, שמגיעים אחת לשבוע לאימון משולב במועדון. מטרתנו היא כמובן שכמה שיותר ילדים ירשמו לאקדמיה לגולף של המועדון ויאמצו את דרך החיים של המשחק הנפלא שכולנו אוהבים .אנו יוצאים בפעילות נרחבת ביישוביי האזור שתשלב הורים וילדים במטרה לחשוף את הגולף לקהלים חדשים . אנו נמשיך לעדכנכם בהמשך.
הפינה המקצועית:

Swing Rhythm and Timing – שיר קטן בלב שישפר לכם את הסווינג
חובה לצפות! - איך יוצאים מצרה כמו מקצוען ולא הולכים מהפח לפחת.... 
אנא צפו בווידאו המצורף לראות כיצד תמנעו בקלות את הגומות ששמים עליהם X בכרטיס התוצאה
כולכם מוזמנים תמיד לגשת לכל אחד מחברי הצוות המקצועי שישמחו לעזור לכם ליישם את הטיפים הנ"ל ולשפר את משחקכם.
תחרויות ואירועים:
 
אירועים שיהיו:
טורניר עזר מציון
אנו שמחים לארח את תחרות הצדקה של עזר מציון זו השנה ה11 ברציפות. חברי מועדון שמעוניינים להשתתף בטורניר מוזמנים להיכנס לינק להלן:
www.ezermiziongolf.org
טורניר משפחות חנוכה 2019
הטורניר יתקיים ביום שלישי 24.12.2019 בפורמט זוגות סקרמבל. כל חברי המועדון שיש להם קרוב משפחה כלשהו שמשחק גולף מוזמנים להשתתף. בקרוב נשים בחנות טופס רישום.
 
אירועים שהיו:
טורניר לילה – סוף קיץ 2019

בסיום ערב חוויתי עם ירח מלא הזוכים הם:
מקום ראשון: ג'יימס הלימי, ז'אן מארק זמור, ז'אק רפל, מאיר אסייג
מקום שני: חן ממן, אלירן צאלח, גילדרעי ויוסי קאשני
מקום שלישי: גיא טופזה, שרי אורבך, פאני וייס ועדי פרי
תודה לכל המשתתפים ונתראה בטורניר הבא
סקינס סיום הקיץ
בסיום טורניר סקינס מותח במיוחד כשגולפאים משווים את תוצאת חבריהם ברוב הגומות, נקבעו 2 מנצחים שזכו בכל הקופה.
מלכה איסטריק וקרן אבנעים עם בירדי ב 17 ואסף כהן ומשה באומר עם בירדי ב 5 היו היחידים שעשו זאת בגומות אילו והוכרזו כמנצחי הטורניר.
בתחרות הקרוב לגומה זכו ישראל שור ומשה באומר.
בסיום הטורניר התפנקו כל המשתתפים באוכל משובח ממטבחה של מסעדת מריפוסה.
גולף מהעולם: טייגר וודס משווה את שיאו של סם סניד

כל מי שחשב שהניצחון בטורניר המסטרס השנה היה מקרי שיחשוב שוב. טייגר במופע גולף מהמם שרף את המסלול בטורניר ZOZO CHAMPIONSHIP והשווה את שיאו ההיסטורי של סם סניד של 82 ניצחונות בסבב PGA. ניצחונותיו של וודס מתפרשים על פני תקופה של 23 שנה ונראה ששבירת השיא היא רק עניין של זמן. להלן קישורים להיילייטס מהטורניר:
https://www.youtube.com/watch?v=XWaE-zY14TE
https://www.youtube.com/watch?v=MrCHSu3kDos
בברכת גולף מהנה!
צוות המועדון