Copy
Newsletter instantPlatba, listopad 2014

Nové factoringové řešení je jednou z nejnadějnějších českých firem 2014!

 
V listopadu se nám s našim řešením zkrácení doby splatnosti pohledávek podařilo uspět v rámci největší celosvětové události na podporu podnikání a inovací Global Enterpreneurship Week. V České republice je jeho hostitelskou organizací European Leadership & Academic Institue. ELAI také sestavil  odbornou porotu složenou z českých a německých podnikatelů, která nás ocenila 2. místem v rámci TOP 10 nejnadějnějších firem letošního roku! Nejen díky této události jsme v listopadu přitáhli zájem nových klientů a profinancovali již přes 65 mil. Kč. O tom, jak soutěž probíhala se dočtete v článku Hospodářských novin.
 

Kdo s námi financuje své faktury?


"InstantPlatba rozumí obtížím, které trápí mnoho malých firem. Bez zbytečných poplatků otevírají cesty k jejich financování. Naše konzultační společnost tak může i nadále rychle růst, protože obstojí i ve spolupráci s velkými hráči na trhu."

Roman Oncirk, Blue4is s.r.o.

Podívejte se, co znamená instantPlatba pro firmy, které podporujeme. Jejich zkušenosti a názory najdete zde.
 

Financujeme elektronické faktury


Investiční aukce ve spolupráci se společností CCV spustily pro dodavatele do řetězců a velkoobchodů službu Instantní platba. Jedná se o financování elektronických faktur ve formátu EDI. Tento formát představuje chytré a efektivní řešení pro podnikatelé i velké společnosti. EDI umožňuje vygenerovat daňové doklady, objednávky i dodací listy v elektronickém formátu. Všechny doklady jsou následně uchovány v zabezpečeném archivu. To zaručuje 100% auditní stopu obchodního případu. Pro více informací o ORION Instantní platbě klikněte zde.
 

 

instantPlatba v číslech


Celkem profinancováno
65.240.000 Kč
Počet faktur
135+
Počet registrovaných klientů
25+
Cena za proplacení faktury
již < 1 %
 


Získejte hned 80 % kapitálu 
z vaší faktury


Chcete postoupit své faktury a zrušit tak bariéry vašeho podnikání?

Více informací a možnost registrace naleznete zde.

klient@instant-platba.cz
+420 545 217 434