Copy
Mail nieczytelny?
View this email in your browser

email: biuro@smarttech3d.com  tel: 22 751 19 16
Konferencja
"Pomiędzy realnością, a światem fikcji"

W październiku firma SMARTTECH 3D uczestniczyła w konferencji "Pomiędzy realnością, a światem fikcji. Media i multimedia w Muzeum" która odbyła się w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Tematyka przyciągnęła przedstawicieli wielu instytucji naukowych z całego kraju - muzealników, muzeologów, etnologów, historyków i archeologów,  jak również firm dostarczających innowacyjne produkty usprawniające pracę instytucji naukowych. W czasie konferencji wygłoszono dwadzieścia cztery referaty. Firma SMARTTECH 3D była jednym z prelegentów i przybliżyła uczestnikom zagadnienia  dotyczące  digitalizacji obiektów dziedzictwa kulturowego przy pomocy bezdotykowych skanerów 3D w technologii strukturalnego światła białego LED. Wygłoszony referat wzbudził zainteresowanie wielu uczestników.
 
Czytaj więcej...
Anioł Targów Toruńskich
za skaner 3D ScanBright archeo

Podczas odbywających się w ostatnich dniach w Toruniu Targach Konserwacje firma SMARTTECH prezentowała skaner 3D o najwyższej na rynku dostępnej rozdzielczości - ScanBright archeo.
Skaner ten jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na przeprowadzenie pełnej digitalizacji zabytku - od uzyskania precyzyjnej dokumentacji wieczystej wraz z odwzorowaniem koloru eksponatu, aż po tworzenie wirtualnych obiektów muzealnych.
Skaner 3D ScanBright archeo został uhonorowany przez kapitułę profesorów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wyróżnieniem za najlepszy produkt prezentowany na targach.

Czytaj więcej...
Skanery 3d SMARTTECH
w pracowni digitalizacji
w ramach projektu
"Cyfrowe Warmia i Mazury"
Regionalna Pracownia Digitalizacji Światowid zakończyła skanowanie 3d obiektów w ramach programu "Cyfrowe Warmia i Mazury" do skanowania użyto skanera ScanBright archeo 5 MPix.
Zeskanowano ponad 25 obiektów muzealnych i 10 przydrożnych kapliczek.
 
Czytaj więcej...
Nowy dystrybutor SMARTTECH w Chorwacji i Słowenii
Siatka dystrybutorów firmy SMARTTECH poszerzyła się o kolejną zagraniczną firmę. Dystrybutorem polskich skanerów 3D została firma GEO CENTAR. Będzie ona reprezentowała SMARTTECH na rynkach Chorwackich i Słoweńskich.  Skanery 3D stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowej oferty GEO CENTAR.
Czytaj więcej...
Lubie to!
www.skaner3d.pl
biuro@smarttech3d.com
Substrykuj kanał
Copyright © 2014 Smarttech, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp