Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,
advent se přehoupl do druhé půli a je před námi předposlední neděle před Vánoci. Osobně jsem vděčný, že letos prožívám více pokoje a chvil spojení se sebou - a především s Dárcem pokoje, života, dýchání a všeho. Moc se těším na Ježíšovy narozeniny a jistě nejsem sám!

Tuto neděli bude kázat náš bratr Zach Harrod a naváže na téma, které jsme načali minule. Jan Křtitel byl hlasem volajícím na poušti, hlasem očekávání a zatím nenaplněné touhy po Spasiteli, po novém, lepším světě.


Tuto touhu sdílíme s našimi přáteli, sousedy a kolegy, kteří Boha zatím neznají. Sdílíme ji se všemi, kdo trpí křivdu, násilí, bídu či osamění. A tak si v neděli povíme i o tom, jak můžeme připravovat a otevírat Pánovu cestu nejen k nám, ale i kolem nás.

Přeju požehnaný třetí adventní víkend a těším se na viděnou jako obvykle v neděli od 17,30 v Era světě (Jungmannovo nám. 6). Kdo můžete pomoci s přípravou, nebo chcete posedět a popovídat, otevíráme už v 17,00.

Pokoj a milost,
Saša

PS: Vzkaz od Míšy Harrodové: Rodiče, prosím, přijďte se svými dětmi - budeme mít poslední možnost nacvičit vánoční představení, které bude pro děti i všechny ostatní jistě jedinečným zážitkem! :)
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp