Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči

Drazí,

jak víte, dnes je Velký pátek, opravdový "Den D" lidských a Božích dějin! Je to opravdu zvláštní, bizarní a otřesné - a zároveň nás to naplňuje ohromením a vděčností, že Bůh z lásky k nám zemřel za nás. V každém náboženství lidé obětují Bohu, ale podle Bible se stal pravý opak.

A ještě úžasnější je, že pátkem ten Boží a lidský příběh nekončí. V neděli společně oslavíme Ježíšovo vzkříšení, kterým Bůh otevřel bránu k věčnému životu nám všem.. Jak ve známé písni zpívá Nick Cave a Kyllie Minogue, "Death Is Not the End", přátelé!

           
 

Těm, kdo na svátky odjíždíte z města, přeju požehnané Velikonoce - a s vámi, kdo budete v Praze, se moc těším na viděnou na naší sváteční bohoslužbě tuto neděli od 17,30. Tentokrát nás čeká pár netradičních prvků, například "filmové kázání".

A ještě dvě oznámení:
(1) Dnes od 15 hod. spolupořádáme velkopáteční pouliční happening v centru Prahy - jestli můžete, přijďte, bude to nezapomenutelné. Info zde: www.facebook.com/velkypatek

(2) Vzhledem k chladnému počasí odkládáme křty původně plánované na tuto neděli. V létě budeme mít bohoslužby znovu na Střeleckém ostrově, takže příložitost ke křtu se jistě naskytne! smile emoticon

Hodně Boží blízkosti (nejen) ve dnech Velikonoc,
Saša

Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp