Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči

Drazí,

tak je to tady! S radostí a rozechvěním očekáváme tuto neděli, kdy začne "nová éra" našeho společenství na novém, větším, hezčím a ještě centrálněji položeném místě - v prostoru Era svět na Jungmannově nám. 6.

Věřím, že nepůjde jen o fyzický přesun o nějakých 350 metrů z Café Louvre směrem k Můstku, ale i o posun na naší společné cestě směrem dál a hlouběji do Boží vůle. Nové místo je výzvou jednak být plněji Kristovým tělem, plněji se společně zapojit do služby (budeme mít k dispozici celá tři podlaží) a jednak být plněji k dispozici tomuto městu - těžko si představit adresu blíže samotnému srdci města - s jeho krásou i s jeho bolestmi.

Moc se těším na věci, které pro nás Bůh připravil, a věřím, že tyto skvělé "dveře evangelia" pro nás otevírá proto, aby na novém místě požehnal nejen nám, ale i našim přátelům nebo třeba i úplně cizím lidem, které k sobě chce Ježíš přitáhnout a vzít je s sebou - a s námi - na Cestu.

Slavnostní zahájení (chcete-li, zasvěcení našeho nového "kostela") propukne už tuto neděli od 17 do 19 hod. Přijďte včas, ať o nic nepřijdete, a klidně někoho vemte s sebou.

Nemůžu se dočkat!
Saša

Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp