Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

ať už byl rok 2014 jakýkoli, myslím, že byl opravdu intenzivní. Mě například zavedl do Německa, Holandska, Izraele, Dánska, Švédska, USA a Francie, ale také do Trutnova, Hradce Králové, Raspenavy, Prostějova, Koněprus, Senožat, Meziříčka, Telče, Orlové, Čerčan, Vsetína a Tuchoměřic. Kromě Prahy, samozřejmě :-) V červenci jsme s Katkou oslavili 25 let našeho manželství a v prosinci se vydáním Deuterokanonických knih završilo 20 let mé práce na překladu Bible21.

Pokud jde o naše společenství, jisté je, že v r. 2014 jsme jako TaCesta rozhodně dostáli svému jménu! První půlrok jsme se scházeli ještě v Café Louvre (kde jsme celkem strávili 2,5 roku), během letních měsíců jsme pořádali open-air bohoslužby na Střeleckém ostrově, od září jsme se přesunuli do Era světa na Jungmannově náměstí - a od nového roku budeme opět na novém místě (Studentský klub Celetná)!Pořádali jsme jarní a podzimní víkendovku a letní společnou dovolenou v Jizerských horách, velikonoční hod beránka, pouť do Izraele, sjezd Sázavy, křty v zahradním bazénku i v řece Jordán a za zmínku rozhodně stojí letošních neuvěřitelných sedm svateb (Prorokovi, Škvorovi, Harrodovi, Šťastní, Mádlovi, Grencnerovi a Růžičkovi) a taky jedna stříbrná (Flekovi).
 
   

   

   
           
Jako hosté na našich setkáních kázali Phil Davis (Faith Community Church), Jarda Pechar (ČCE Braník), Petr Wagner (CČSH Čerčany), Walter Wood (Cincinnati), David Eubank (Free Burma Rangers), Dr. Joel Willits a jeho žena Karla (Chicago), Dr. Láďa Heryán (salesiánský „farář undergroundu“), Pavel Zajcev (pastor z okupovaného Doněcka), Pavla Fáberová (máma několika svých dětí a "teta" spousty plzeňských "Romátek") a konečně Wolfgang Fernandez (svědek Kristova podivuhodného působení mezi muslimy v Indonésii).Každý týden dostává 168 bratrů a sester tento zvací mail, v naší skupině na Facebooku je 189 lidí a asi polovina tohoto množství se nás v neděli schází. V posledním roce se také rozrostla naše služba dětem, která teď zahrnuje nejméně 12 drahých človíčků, kteří budou za pár let dospělí. To vše je, věřím, úžasné Boží dílo, které nejde vyrobit lidskou snahou, a jsem za ně - za každého z vás - Bohu nevýslovně vděčný... Věřím, že nás Boží duch v tomto roce spojoval v kousek Boží rodiny tady na zemi, a že v tom bude pokračovat v roce 2015 ještě mnohem víc!

Tuto první neděli v roce ještě nebudeme mít veřejnou bohoslužbu, ale máme možnost sejít se k díkůvzdání, modlitbám a sdílení chleba a kalicha u nás doma na Hanspaulce v Krocínovské 6 (mapa zde). Jako obvykle začínáme v 17,30. Pokud budete chtít vzít s sebou něco malého na zub nebo k pití, určitě se to neztratí! :)

Moc se na vás těšíme a přejeme šťastnou plavbu novým rokem!
Saša, Katka & spol.
 
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp