Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči

Drazí,
advent se pomalu chýlí k závěru a před námi je poslední společné setkání v tomto roce (a v Era světě). Tématem celého adventu je čekání - na Boží příchod, na jeho intervenci v našem světě a na příchod nového světa, v němž bude světlo a žádná tma.

Věřím, že nám v tomto adventním čekání bude povzbuzením příběh židovské mladé dívky Miriam, které Bůh dal zcela "nemožný" úkol - zplodit Božího syna. Jen si představte, že by se to stalo vám! Miriam (ano, česky Marie) pak 9 měsíců čekala - a Mesiáš se skutečně narodil. Pro Boha není nic nemožné. A tak, cokoli Bůh zaslíbil nám, vložil do našeho srdce, se také podle Jeho vůle naplní. I když třeba ne za 9 měsíců... :)

         

Naše děti nám o tom všem zahrají skvělé divadlo, zazpíváme si společně pár koled a chybět nebude ani bramborový salát, řízky a horký svařák. A já samozřejmě přispěju (velmi krátým!!) kázáním

Přeju požehnaný čtvrtý adventní víkend, plný pokoje a radosti - a moc se těším na viděnou jako obvykle v Era světě (Jungmannovo nám. 6) od 17,30 hod. Pro každého, kdo by chtěl pomoci s přípravami, nebo posedět třeba u kávy, otevíráme už v 17 hod.

V Jeho lásce
Saša

Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp