Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči

Drazí,

tentokrát se s vámi chci podělit o velké novinky. Možná jste si říkali, kde se budeme nadále scházet, zda se vrátíme do Café Louvre, nebo se otevře nějaká nová, ještě lepší možnost. Nuže, "B" je správně! Podařilo se nám domluvit skvělý lokál v nejsrdcovatějším srdci Prahy - na Jungmannově náměstí č. 6, v podstatě na Můstku, za prodejnou Baťa, naproti známým Hudebním nástrojům.

K dispozici budeme mít 3 podlaží - v suterénu menší sál pro děti, v přízemí kavárnu a konečně prostornou "horní místnost" pro bohoslužby, diskusní večery, projekce, koncerty a cokoli jiného budeme chtít v nedělní podvečery dělat. To místo je opravdu zázrak, díky Bohu za něj! Jmenuje se "Era svět" a naše "nová éra" v něm začne 21. září v tradičním čase 17-19 hod.

Do té doby nám zbývají dvě neděle. Protože se vrátilo léto - a snad chvíli vydrží - sejdeme se tuto neděli (7. září) ještě jednou na Střeleckém ostrově, opět v prázdninovém čase 10,30 dopoledne. Bohoslužba bude o něco kratší, abychom měli čas na oblíbený "piknik Páně" a po něm se vydáme na malou modlitební procházku na Jungmannovo náměstí k Era světu.

Plánovanou zahradní slavnost "BBQ u Fleků" tedy odložíme o týden a proběhne v neděli 14. září, těsně před startem naší nové sezóny. Věřím, že je před námi nejen změna lokálu, ale že i celé naše společenství zažije změnu, takže vkročíme plněji do věcí, které pro nás jsou připraveny.

"Jsme přece jeho dílo! Bůh nás v Kristu Ježíši stvořil k dobrým skutkům, které předem připravil, abychom se jim věnovali." (Ef 2:10)

Krásný zbytek týdne a naviděnou v neděli v 10,30 na Střeláku!
Saša

Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp