Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

určitě znáte ten pocit, kdy jste utahaní jako pes; kdy se na duši cítíte všelijak a chybí vám šťáva. Zvlášť takhle na konci dlouhé pražské šedé zimy. I já ten pocit znám. Naposled jsem se ho měl dneska ráno!

A pak se stal zázrak. Cestou po ulici jsem si prozpěvoval a občas při chůzy poskočil do rytmu. Asi se ptáte, co ten zázrak způsobilo. Dvě věci - a vlastně to ani nebyly věci - Boží slovo a Bohem inspirovaná hudba.

Stačilo otevřít Bibli a přečíst si pár řádek, které jako žádné jiné promlouvají ještě dnes hluboko do duše, do ducha, až "do morku kostí". A pak jsem si pustil do uší hudbu, kterou někdo skládal, hrál a zpíval inspirován právě Božím slovem. A to bohatě stačilo na můj dnešní zázrak.

A tak nám všem přeju, abychom žili každý den takto zázračně - abychom nebyli formováni tímto světem, ale Božím Duchem, jeho přítomností, pravdou a láskou. Abychom se otvírali jeho slovu a uctívali ho srdcem i ústy.

         
        Video s písní "Zdroj", která už víckrát zazněla na našich bohoslužbách.

Tuto neděli budeme k tomu mít další příležitost. Tentokrát uděláme více protoru pro hudbu než pro slovo, ale i na něj tak trochu dojde. Naším hostem bude skladatel, zpěvák a klávesista Roman Dragoun, který se s námi podělí nejen o svou povznášející hudbu, ale i o svůj příběh.

Sejdeme se jako obvykle ve Studentském klubu Celetná 20. Zkuste vzít někoho s sebou. A přijďte raději už v 17 hodin, pokud chcete místo k sezení :)

Požehnaný víkend a brzy naviděnou!
Saša
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp