Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

minulou neděli jsme myslím velmi příjemně zahájili letní sezonu na Střeleckém ostrově. Kázání bylo o Ježíšově prvním zázraku v Káni - a naším prvním zázrakem byla délka kázání - i s překladem do angličtiny zabralo rekordních 30 minut! :-)

Na tento víkend se prý má znovu udělat hezky, takže se těším na pokračování opět ve stínu vysokých ostrovních stromů. Pokud by náhodou pršelo, vejdeme se bez problému pod most - dokonce by nám tam kromě židlí i přesunuli aparaturu.

Kázání bude o Ježíšově druhém zázračném znamení v evangeliu Jana - uzdravení jednoho prominentního synka, který byl na smrt nemocen (Jan 4:46-54). Pro biblické lidi potomci znamenali jedinou naději na budoucnost, symbolicky i ryze prakticky. Když Ježíš říká: "Tvůj syn žije!", říká tím: "Máš budoucnost. Máš naději. Tvůj život neskončí v marnosti."Věřím, že to samé bude chtít Ježíš říci do srdce i nám - a každému návštěvníkovi našich ostrovních open-air bohoslužeb. Zkuste třeba s sebou někoho vzít - na fajn muziku, krátké duchovní zamyšlení a následný piknik pod stromy.

Moc se těším tuto neděli v 10,30 na Střeleckém ostrově!

Krásný víkend,
Saša
 
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp