Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,
po dvoutýdenní cestě do USA se nemůžu dočkat, až se v neděli znovu uvidíme! Zažili jsme s Wazim spoustu dobrodržství, sjezdili kus světa, navštívili spřátelené sbory a přijali spoustu povzbuzení pro naši další společnou službu v Praze.

Samozřejmě vám o tom všem poreferuju (a Wazi k tomu zahraje!). Jinak budeme dál pokračovat v tématu, které předminulou neděli nastolil v kázání Zach - co to znamená jít Ježíšovou cestou SPOLU, co to je být součástí Božího lidu a co to konkrétně může znamenat pro nás dnes v Česku a v Praze, v generaci, která církev vůbec nezná, nebo ji nesnáší - nebo obojí - a často z dobrých důvodů!Věřím, že Ježíš nás chce všechny dál proměňovat a osvobozovat. Jak řekl: „Když zůstanete v mém slově, budete opravdu mými učedníky. Poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí“ (Jan 8:31-32). Pojďme se tedy v neděli sejít a dát se mu právě k tomu nově k dospozici.

Začínáme jako obvykle od 17,30 hodin v Era světě (Jungmannovo nám. 6). A každý, kdo chce, může přijít už v 17,00 - pomoci s přípravami, vítat příchozí, pomodlit se společně před bohoslužbou, nebo si jen tak popovídat. Moc uvítáme jakoukoli pomoc!

Moc se těším a přeju požehnaný víkend.
Saša
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp