Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

tak je to tady, událostmi nabitý rok 2014 končí a je před námi úplně nový rok 2015. Sám jsem na něj velmi zvědav!

Podrobnější ohlédnutí za minulým rokem (a pár informací o novinkách v roce 2015) chystám na konec týdne, dnes vás chci jen pozvat na už tradiční společný Silvestrovský večer u nás doma.

Už léta poslední večer roku otevíráme náš dům (resp. byt), abychom strávili poslední chvíle starého roku a první chvíle nového v kruhu přátel. Lepší způsob slavení Silvestra neznáme! Takže, kdo jste v Praze a máte volno, přijďte, vezměte s sebou, co máte rádi k jídlu a pití, a samozřejmě dobrou náladu. Hudební i jiné nástroje vítány, jakož i zábavná pyrotechnika. Večírek vyvrcholí jejím odpalováním před Hanspaulským zámečkem. S Boží pomocí vše jistě dobře dopadne :-)Pro ty, kdo k nám ještě netrefí: Busem 131 z Hradčanské (za žel. přejezdem u hospody Dejvická sokolovna) asi 13 min do zastávky Hanspaulka. Pak už je to hned za rohem (Krocínovská 6). Mapka zde. Pro návrat zpět doporučujeme např. seběhnout kopec k blízkému metru Dejvická (výjimečně bude jezdit až do 1:30 ráno). Vytrvalci samozřejmě mohou u nás ve skromných podmínkách přespat.

Každopádně vám všem moc děkuju za přátelství na společné cestě s naším Pánem a přeju každému požehnaný vstup do nového roku 2015!
 
V Jeho lásce
Saša s rodinou
 
 
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp