Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

v Česku řádí epidemie chřipky, ale víme, že to není jediná nemoc, kterou tento svět trpí. Kromě řady mnohem vážnějších fyzických chorob všichni dobře víme o nemocích, poruchách a bolestech duše, charakteru, společnosti a vůbec celého stvoření.

A proto je tak radostná zpráva, že Ježíš nepřišel jen jako Král nebo jen jako Učitel (jak jsme o tom slyšeli minule), ale i jako Lékař, Uzdravitel - a o tom uslyšíme tuto nadcházející neděli.

                       

Ježíšova uzdravující služba je opravdu markantní a snad na každé stránce evangelií najdeme aspoň jeden její příklad. Věřím, že Písmo nám tímto chce vlít do žil útěchu, naději a víru. Ano, spousta věcí v nás a kolem nás je v nepořádku. Ano, tento svět a život v něm často opravdu bolí. Ale právě proto musel přijít Ježíš - ne s dobrou radou, ale s dobrou zprávou. Ne s receptem, ale s uzdravením.

Moc se těším, že v neděli spolu znovu zažijeme Jeho přítomnost mezi námi a že v nás bude pokračovat ve svém díle uzdravení a obnovy.

Začínáme jako obvykle v 17,30 Studentský klub Celetná 20. bar a celý klub je otevřen už od 17,00 - tak přijďte včas, ať se vejdete :)

Požehnaný víkend!
Saša
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp