Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,
minulou neděli jsme odstartovali naše působení na novém místě v Celetné 20 a myslím, že je pro nás jako stvořené! Už se nemůžu dočkat dalšího nedělního večera v tomto útulném sklepení staroslavné Karlovy univerzity - a jsem si jistý, že zde zažijeme spoustu opravdu obohacujících večerů.

Už tuto nadcházející neděli mezi nás zavítá speciální host, na kterého se velmi těším. Pastor, teolog a psychologický poradce Ken Wilson z USA promluví na téma, které se týká každého z nás: "Skandál hříchu a odpuštění”.Hřích je realita, které se nemůžeme vyhnout. Být křesťan neznamená být dokonalý, a tak často hřešíme proti druhým a druzí zas proti nám. A buďme upřímní: odpuštění nebývá snadné - vyžaduje totiž spoustu pokory. A pokora zase vyžaduje duchovní zralost. Všechny tyto věci jsou součástí procesu našeho zrání v Kristu.

Jaký další krok mě na této cestě čeká? To je otázka, kterou si budeme klást spolu s pastorem Kenem. V našem společenství bude hostem poprvé, ale do ČR jezdí sloužit už 10 let, naposledy jako hlavní řečník konference "Touhy a potřeby", kterou pořádala česká Asociace pro dialog křesťanství a psychologie.

Přeju všem pokojná a radostný víkend a nenchte si ujít velmi speciální podvečer v neděli od 17 hod. ve Studentském klubu Celetná 20!

V Jeho lásce
Saša
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp