Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
TaCesta na Hubertu - léto 2013
Drazí,
je před námi už 4. neděle předvelikonočního postního období, venku je krásně, a tak chceme využít příležitost a znovu vyrazit na víkend z Prahy na naše už tradiční "letní sídlo" - Pension Hubert v Raspenavě v Jizerských horách.

Máme v úmyslu vyrthnout se na pár dní z městského shonu a rutiny, odpočinout si, lépe se poznat, a především ztišit svá srdce a naslouchat Božímu hlasu. Ráno a večer a večer budeme mít společný duchovní program, zbytek dne bude volný pro odpočinek a zábavu. Můžete se těšit i na tradičně oblíbené "noční kino". Počasí by nám mělo přát, a tak aspoň některé části programu chceme uspořádat na trávě u rybníka - proto doporučujeme s sebou karimatku, deku nebo nějaký sedák.

POZOR - DŮLEŽITÉ!!!
Tuto neděli 30. 3. výjimečně ODPADÁ naše bohoslužba v Café Louvre. Koná se tam nějaká jiná akce, a tak můžeme o to víc využít víkend v Jizerkách a udělat si bohoslužbu v Ježíšově stylu přímo pod širým nebem. Pokud s námi na Huberta nejedete, zkuste navštívit kostel, sbor či společenství ve svém okolí. Věříme, že ve všech rozmanitých částech Církve působí tentýž Duch.

V Café Louvre se tedy sejdeme opět až další neděli, 6. dubna.
Přeju krásný zbytek týdne a moc se těším na viděnou!

V Něm,
Saša
PS: Pokud byste ještě na poslední chvíli chtěli jet nebo se na cokoli vyptat, obraťte se prosím na naši koordinátorku Lenku Korolkovou: lenka@tacesta.cz, mobil: 777 191 003 - pomůže vám případně zorganizovat i dopravu. Info o cenách atd. je na našem webu TaCesta.
Facebook
Ta Cesta
Email
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp