Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,
měsíc říjen byl pro mě ve znamení velkého cestování. Po návratu z Ameriky jsem teď pro změnu letěl s Katkou do Paříže na konferenci hnutí City to City, které se zaměřuje na zakládání nových církevních společenství v evropských městech.

Bylo pro mě ohromně povzbuzující slyšet kázané Slovo, setkávat se s lidmi, kteří prožívají podobné věci jako my, a v neposlední řadě vidět růst Božího království v Evropě. Před 10 lety toto hnutí zakládalo několik osamocených snílků, a teď se nás sešlo v Paříži na 500 pastorů, misionářů a vůbec všelijakých průkopníků.

Všichni jsme se shodovali na tom, že aby lidé mohli věřit evangeliu, potřebují ho vidět realizované v praxi, ve společenství Kristových učedníků. A tak jsem znovu vděčný za to, co Bůh dělá mezi námi v Praze, a znovu se moc těším na společné chvíle v Jeho přítomnosti.Budeme mít mj. speciálního hosta Pavla Zajceva, kazatele z Ukrajinského Doněcka, který se s námi podělí o svědectví z válečné zóny. Tak určitě přijďte a pozvěte přátele - jako obvykle v neděli od 17,30 (nebo ještě lépe už v 17,00, pokud chcete s něčím pomoci nebo si dát kafe apod.) v Era světě, Jungmannovo nám. 6.

V Jeho lásce
Saša
 
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp