Copy
Nezobrazuje se tento e-mail správně? Zobrazit v prohlížeči
Drazí,

minulou neděli jsme se poprvé sešli na novém místě, v prostoru Era svět na Jungmannově náměstí a myslím, že všichni, kdo jsme tam byli, i ti, kdo jste aspoň viděli fotky, se shodneme, že to byl skvělý start! Nejenže se všech asi 100 židlí v sále zaplnilo, ale hlavně bylo ve vzduchu "něco", co se nedá popsat, zorganizovat ani zaplatit - Boží blízkost, radost, pokoj a svoboda v Duchu svatém.

V novém prostoru chceme ještě více být "normální církví pro normální lidi" - také tedy pro Pražáky, kteří do kostela na bohoslužby netrefí. Mj. proto chceme občas pořádat akce, které mohou být srozumitelné a přitažlivé pro ještě širší okruh našich přátel. První z takových večerů pořádáme spolu s nakladatelstvím Biblion už tuto nadcházející neděli pod názvem "Evangelium podle U2".Kapela U2 je výjimečným fenoménem nejen hudebním, ale i duchovním. Vydáme se tedy po stopách témat, která U2 ve svém životě i tvrobě reflektují. Několik jejich skladeb zazní živě, mj. i v podání našeho speciálního hosta, jímž bude mnohým z vás už známý "pastor undergroundu", P. Ladislav Heryán. Během večera pokřtíme novou knihu "Opři se o mě", promítneme pár unikátních hudebních klipů s komentářem a bude prostor i pro diskusi o tom, jak může duchovní cesta U2 inspirovat i nás.

Věřím, že půjde o velmi bohatý a inspirativní večer. Nenechte si ho ujít a vezměte s sebou přátele a blízké, které jste se možná ostýchali vzít na naši "běžnou" bohoslužbu! :)

Požehnaný zbytek týdne a naviděnou v neděli od 17 hod. v Era světě (Jungmannovo nám. 6, Praha 1).

Saša
Facebook
Ta Cesta
Email
odhlásit se z odběru | upravit nastavení mého odběru    
  Email Marketing Powered by Mailchimp