Copy
Sibulatee sündmused ja uudised.
Vaata seda emaili oma brauseris
Mesi tare saun

Suur sügis Sibulateel

Sibulatee puhvetite päev jäi selja taha. Saagid on koristatud, sibulad leidnud talveks uue kodu. Samas ei saabu sügise ja talvega totaalne vaikus Sibulateele. Ikka on meil aktiivseid inimesi, kes üht või teist ette võtavad.

22.oktoobril järjekordne SaunafESTi etapp!
Varnja küla muutub saunaparadiisiks ning kõige selle taga on Mesi Tare. 13 sauna, mis tuleb ühe päeva jooksul läbi käia. Võta sõbrad kaasa ja tehke olemine mõnusaks:) Rohkem infot Mesi Tare näoraamatus. 
Alatskivi lossi jõuluturg
Alatskivi lossi jõuluturg toimub 3.detsembril kell 10-16.  Saalides müüakse käsitööd ja toitu ning toidusuveniire. Tubina muuseumis toimuvad erinevad kontserdid. Keldris on kohvik, käsitöötoad ja lastele mängunurk. Toimub õnneloos.
Müüjatele on osalustasu 10 eur, registreerida saab kuni novembri lõpuni või kuni kohti jätkub. 
Rääbu päev
Alatskivi lossis toimub veel üht-teist. Lisaks tavapärasele lossikülastusele on loss avatud ka nii mõnelgi õhtul kui toimuvad kontserdid:
6.nov "Meelekeeled" Irje Karjus ja Meelika Hainsoo
20.nov "Kabareelaulud" Kädy Paas, Marko Matvere, Merje Lohuaru.
Piletid Piletilevis ja kohapeal
Sibulatee puhvetite päev 2016
Sibulatee puhvetite päev 2016 on ajalugu. 
Aitäh kõigile, kes meil külas käisid! Meie kuusteist puhvetit võõrustasid ca 5000 külalist, mida oli mitu korda enam kui ise lootsime.
AGA hea UUDIS on see, et kõik puhvetipidajad ootavad teid külla ka järgmisel aastal! 16.september 2017 kohtume! Ja siis suurema valiku, rohkema toidu ja loodetavasti ka parema liikluskorraldusega. 
Seni vaata selle aasta FOTOSID. ja allpool vaata kokkuvõtet nii puhvetite päevast kui mõnest teisest Sibulatee sündmusest, kus Simone külas käis.
SIBULATEE sündmusete video, kliki pildil.
Copyright Sibulatee © 2016 

unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp