Copy
Velikonoční Biozpravodaj
S blížícími se Velikonocemi se náš život začal nezadržitelně točit kolem vajec. Kromě článku o slepičí inteligenci a prospěšnosti biovajec pro vás máme i slepičí křížovku... Pokud Velikonoce ani vejce neřešíte, podívejte se na náš nový objev - vtipné video v angličtině na téma Skutečná cena potravin, které se nám tak líbilo, že jsme ho opatřili českými titulky a šíříme dál...  a vy můžete taky! :)
Veselé Velikonoce i pro slepice
Kde všude jsou u nás k dostání vejce šťastných slepic, proč jsou biovejce výživnější a co nového zjistili vědci o slepičím charakteru a inteligenci - to vše se dozvíte v našem nejnovějším článku na Lovíme.bio.
Mandlovo-čokoládový beránek Hanky Zemanové

...aneb vražte tam tři biovejce :) Přinášíme vám velikonoční recept z Nové biokuchařky Hanky Zemanové - a nenechte se mýlit fotkou, je vhodný i pro vegetariány! 

 

Nákupem biovajec podporujeme nejen zdravý život své rodiny, ale umožňujeme také slepicím žít šťastnější život.
Za poskytnutí křížovky děkujeme Hnutí DUHA, které stejně jako my fandí spokojeným slepicím: http://www.hnutiduha.cz/nase-prace/zemedelstvi 
Co je u nás nového
Proč jsou biopotraviny dražší než ostatní jídlo? Přeložili jsme pro vás krátké video, které vám na tuto vpravdě nesmrtelnou otázku poskytne zábavnou a srozumitelnou odpověď. 
Produkty konvenčního zemědělství ve skutečnosti nejsou tak levné, jak se zdá...
...a co dál?
Připravujeme workshop vaření z biopotravin pro kuchařky ve školních jídelnách, chystáme nový ročník pražského Biojarmarku, vozíme školní děti na ekofarmy, staráme se o mapu Kde.lovíme.bio... Naše práce se neobejde bez lidí, jako jste vy. Pomozte nám znovu proměnit českou zemědělskou krajinu v mozaiku plnou života! 

 

Chybí vám ve zpravodaji nějaká informace? Napište nám na info@lovime.bio
...a lovte bio s námi! 
Copyright © *2019* *PRO-BIO LIGA*, All rights reserved. Tento zpravodaj provozuje PRO-BIO LIGA, pobočný spolek, Sokolovská 50, 186 00 Praha 8. Za podpory Ministerstva zemědělství.Chcete změnit způsob jak dostáváte tyto e-maily?
Můžete aktualizovat vaše preference či odhlásit se od zpravodaje.

 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
PRO-BIO LIGA · Sokolovská 50 · Praha 8 18600 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp