Copy
Bioakce na celý rok a pozvánka do Ostravy
Jaro už klepe na dveře a my jsme právě dali na stránky kalendář akcí v eko a bio akcí na rok 2019.  / Zajímáte se o KPZ a PGS? Pak pro vás máme pozvánku na dva semináře do Ostravy. V životě jste o KPZ a PGS neslyšeli? Něco si o nich přečtěte a jeďte do Ostravy taky! 
Kalendář akcí 2019
Přemýšlíte, kam letos vyrazit? S dětmi za zvířátky, nebo radši nakupovat na biojarmark? A co takhle Slavnosti sena nebo výstava Láska ke krajině prochází žaludkem? Vyberte si z našeho kalendáře akcí na rok 2019! 
Semináře v Ostravě
Na konci března pořádáme v Ostravě dva semináře, které se věnují komunitou podporovanému zemědělství a alternativnímu způsobu certifikace kvality potravin. Pokud jste příznivcem ekologického zemědělství, zajímáte se o kvalitu potravin a o férové potravinové systémy, pak jsou tyto akce určeny právě vás!
 

Participativní systém záruky kvality v potravinových komunitách - pátek 29. 3.
Zajímá vás, jak komunitní metody záruky kvality fungují v Evropě? Rádi byste takový systém vytvořili v rámci vlastní potravinové komunity? Chcete se dozvědět jak fungují sítě KPZ v zahraničí? Více informací najdete zde.

 


Jak finančně plánovat KPZko - sobota 30. 3.
Jste koordinátor či zemědělec iniciativy komunitou podporovaného zemědělství( KPZka)? Nebo se jím chcete stát? Přijďte na praktický seminář, kde se naučíte, jak svou iniciativu lépe spravovat po finanční stránce. Více informací najdete zde.

 
Místo konání obou seminářů: Impact HUB, Sokolská tř. 1263/24, Ostrava.
Semináře pořádá PRO-BIO LIGA a Asociace místních potravinových iniciativ.

Přijďte načerpat inspiraci od nás i ze zahraničí! Budeme rádi, pokud informace nasdílíte lidem, kterým jsou naše témata blízká.  
Děkujeme a těšíme se setkání s vámi! 
Copyright © *2019* *PRO-BIO LIGA*, All rights reserved. Tento zpravodaj provozuje PRO-BIO LIGA, pobočný spolek, Sokolovská 50, 186 00 Praha 8. Za podpory Ministerstva zemědělství.

Tento zpravodaj dostáváte, protože jste se přihlásili k jeho odběru na webu biospotrebitel.cz či lovime.bio nebo na některé z akcí pořádaných PRO-BIO LIGOU.

Chcete změnit způsob jak dostáváte tyto e-maily?
Můžete aktualizovat vaše preference či odhlásit se od zpravodaje.

 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
PRO-BIO LIGA · Sokolovská 50 · Praha 8 18600 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp