Copy

Pojeďte s námi na Biofach 2020 do Norimberka!

Vážení lovci a milovníci biopotravin, podporovatelé ekologického zemědělství,

ve dnech 12. až 15. února se v Norimberku opět otevřou brány mezinárodních veletrhů BIOFACH (přední světový veletrh biopotravin) a VIVANESS (mezinárodní veletrh přírodní a bio kosmetiky). Představí se přes 3500 vystavovatelů z celého světa a díky rozšíření o dvě haly nabídne tento ročník ještě více bio novinek. Seznam zástupců z ČR včetně umístění zde.

Velkému zájmu se těší také doprovodný odborný kongres Biofach, který se stal největší mezinárodní konferencí bio sektoru s více než 9000 účastníky. Čtyřdenní maraton přednášek, seminářů a kulatých stolů nabízí návštěvníkům nevšední vhled do aktuálních trendů, souvislostí a probíhajících aktivit v ekozemědělském sektoru po celém světě. Letošní téma kongresu „Bio funguje!“ cílí na pozitivní dopady ekologického zemědělství.

Nenechte si tuto výroční událost bio branže uniknout a využijte možnosti vypravit se na veletrh anebo kongres s PRO-BIO LIGOU. Na základě naší dobré spolupráce s pořadatelem veletrhu BIOFACH máme možnost nabídnout vám vstup zdarma. Stačí se registrovat zde.

Máte také možnost využít společné dopravy autobusem v rámci jednodenního zájezdu, který pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci se společností PROveletrhy s.r.o. z Prahy ve čtvrtek dne 13. 2. 2020. Registrace na zájezd zde.

Těšíme se na Vás.

Andrea Hrabalová

PRO-BIO LIGA
email:  andrea@lovime.bio
www.lovime.bio
 

Více na: https://www.lovime.bio/clanky/pozvanka-na-veletrh-biofach-2020/

Více informací o programu na veletrhu: https://www.biofach.de/en/events

 

Copyright © PRO-BIO LIGA 2020. Tento zpravodaj provozuje PRO-BIO LIGA, pobočný spolek, Sokolovská 50, 186 00 Praha 8. Za podpory Ministerstva zemědělství.
Chcete změnit způsob jak dostáváte tyto e-maily?
Můžete aktualizovat vaše preference či odhlásit se od zpravodaje.

 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
PRO-BIO LIGA · Sokolovská 50 · Praha 8 18600 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp