Copy
View this email in your browser
Vážení rodiče,

v této nelehké a zmatené době bychom Vám rádi poskytli důležité informace. Jsme učitelé, hrdí učitelé. Rádi učíme a chceme v tom pokračovat i za ztížených okolností. Sestavili jsme proto plán distanční výuky pro různé scénáře podle aktuální epidemiologické situace. Plán distanční výuky si můžete stáhnout zde.

pokud nefunguje odkaz výše, zkopírujte následující odkaz:
https://drive.google.com/file/d/1XHNFb2Epw4UHIc4cxNnucbHrukbIIWvz/view?usp=sharing

Upozorňujeme, že distanční vzdělávání je povinné. Pro případ úplného zavření školy nebo 2. stupně jsme také z prostředků MŠMT na zabezpečení distanční výuky zakoupili licenci výukových programů Umíme to, s nimiž má již řada našich pedagogů výbornou zkušenost. Chceme je využívat pro domácí úkoly i při běžném režimu školy.

Karanténa nařízená hygienickou stanicí (aktuálně platná pro žáky 2. a 7. tříd) je povinná a znamená, že dítě zůstává doma (případně na chatě) a pohybuje se jen doma, případně na zahradě. Dítě nesmí chodit do školy ani na kroužky, ani do jiných veřejných uzavřených prostor, dokonce ani s negativním výsledkem testu, dokud neskončí nařízená karanténa. 
 
Nejsme profesionální epidemiologové, a proto některá opatření nemůžeme nikterak ovlivňovat, musíme se jimi řídit. Ve škole nestanovujeme žádná pravidla, která by byla v rozporu s aktuálními vládními pokyny, třebaže se nám mohou zdát jako omezující. Důvěřujeme našim odborníkům. Postupujeme vždy podle pokynů kompetentních pracovníků Hygienické stanice Prahy 10. Na základě vyhlášky mají tito pracovníci posuzovat jednotlivé případy individuálně, proto se mohou postupy v rámci různých škol, dokonce v rámci jednotlivých tříd jedné školy, trochu lišit. Vždy budeme ty, kterých se to týká, informovat o aktuálním postupu. Uvědomujeme si, že jste ve složité situaci a uděláme maximum pro to, abychom Vám situaci zbytečně nekomplikovali. Vás bychom chtěli požádat o totéž. Jsme v tom spolu a věříme, že společně to také překonáme.
 
Vedení ZŠ Brigádníků
 
Copyright © 2020 ZŠ Solidarita, All rights reserved.


Chcete změnit, jak vám tyto e-maily zasíláme?
Můžete změnit vaše nastavení nebo se odhlásit z odběru.

Email Marketing Powered by Mailchimp