Copy
NOVINKY | ROZVRH | VIDEO
Zobrazte si email v prohlížeči

ZIMNÍ SPÁNEK V KLUBOVNĚ 

Z důvodu mé neodkladné potřeby tepla, světla a inspirace světem bude Klubovna na měsíc odpočívat. Zimní spánek zahájí 29.1. a probere se skoro do jara 3.3.2015. Já si sbalím svých 15 kilo povolené váhy a odletím na Srí Lanku, kde budu mezi lekcemi jógy na pláži vařit kávu v kavárně Coffee Point. Ve spolupráci s kamarádkou Myšou tam zabereme kus ráje, abychom Vás tam příští rok mohly pozvat na jogové prázdniny s lekcemi surfování, mořem času k relaxaci a poznávání krás té kapky země v indickém oceánu. Začněte se těšit a šetřit si dny dovolené. 

NÁVLEKY NA KOTNÍKY A PÁS NA BEDRA

Loni na podzim jsem na Holešovickém Fashionmarketu  oslovila jednu šikovnou švadlenku, která pod značkou RECYCLO ze starých svetrů šije nové kalhoty, aby pro mě vytvořila jogovou kolekci. V prosinci mi zavolala, že si můžu přijít pro vzorky. Jedna sada už se prodala, další dvě tu jsou k otestování. Od jara si budete moc vybrat z aktuální nabídky, nebo přinést svůj oblíbený svetr na "recycloci". Fotky brzo najdete na blogu. 
Užijte si zimu s úsměvem. Tohle video je natočené při skutečné události. 
Facebook
Facebook
Website
Website

CO JE NOVÉHO?

KROMĚ NOVÉHO ROKU 2015

Klubovna letos vstoupí do třetího léta svého fungování, což mi dochází až teď, když to píšu. Neodpustím si vykřiknout TVL! to je super. A pak se okamžitě zarazit a tiše, leč důrazně procedit TVL! to je prý ta meta, kdy se rozhodne, jestli něco funguje a nebo ne. Nebudu se unáhlovat, třetí rok fakticky začne až v srpnu. Místo toho v klidu shrnu, co se stihlo stát a předznamenám, co se možná stane, dá-li vesmír nebo bůh (dosaďte si podle svého přesvědčení).  
Z bytu se stalo studio, kam lidi chodí cvičit jógu. Lekce tu jsou už každý den. Za tu dobu jsem ze sebe vychrlila tisíce slov, jejichž význam se většinou setkal s pochopením a adekvátním nastavením těla, jindy s údivem a následným pomatením smyslů i pohybů a nejednou (díky za to) vyvolal záchvat smíchu. Uvařila jsem hektolitry čaje, napekla kila alternativních dezertů, promasírovala stovky svalů,  rozeslala bezpočet emailů a sms zpráv, vypálila tisíce svíček a nakoupila kilometry toaletního papíru. Seznámila se s desítkami lidí, z nichž některé jsem víckrát neviděla a jiné si přidala do přátel. Prošla jsem obdobím extatické radosti i absolutní deziluze. Vytvořila jsem si práci snů, a tak se teď oddávám dennímu snění i v noci, když píšu newslettery jako je tenhle. Všechno je jedno, a tak každé pozitivum v sobě nese negativní obraz a všechno špatné, je k něčemu dobré. V novém roce bych ráda nechala hodně věcí při starém. Tunila a zlepšovala to, co funguje a zkusila změnit, co pokulhává. Proto si jako motto do roku 2015 dávám tuhle citaci: 
"Bože, dej mi odvahu, abych změnila věci, které změnit mohu. Klid, abych se smířila s tím, co změnit nelze a moudrost, abych je od sebe dovedla rozlišit."

LEKCE V LEDNU

Pondělí 18 - 19.30 (začátečníci)
Úterý 16.15 - 17.15 (YOGAME)
Úterý 19 - 20.30
Středa 8 - 9
Čtvrtek 18 - 19.30
Pátek 7.30 - 8.30 
Kromě úterní odpolední lekce ve studiu YOGAME jsou všechny lekce v Klubovně.

 

Copyright © 2015 Happy Go Lucky, All rights reserved.


unsubscribe from this list     

Email Marketing Powered by Mailchimp