Copy
TESTOVACÍ ROČNÍK  -------> JÓGA & SURF NA SRÍ LANCE | KAVÁRNA | VÝLETY | TIPY NA CESTOVÁNÍ

MOŘE VŠEHO DOBRÉHO

VYBALANCOVANÝ TÝDEN PLNÝ POHYBU & ODPOČINKU.
S CHUTÍ A VŮNÍ SRÍ LANKY. 

Nějak se to samo stalo, a tak to bereme jako dobré znamení, že to tak mělo být a tímto vyhlašujeme první zkušební Happy Go Lucky prázdninový výlet za jógou, surfováním, cestováním a poznáváním sebe i světa. Ve spolupráci s nejlepší Srílanskou kavárnou a penzionkem pro přátele Coffee Point Vás zveme do náručí země, která je třpytivou kapkou v indickém oceánu. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích na kvalitních postelích s voňavým ložním prádlem. Snídaně poskládané z toho nejchutnějšího, co ostrov nabízí a tělu dělá dobře. Hravé a zdravé lekce jógy po ránu a večer. Začátečnické lekce surfování pod dohledem instruktora a se vší parádou v době, kdy se moře přívětivě vlní. Společné grilování po západu slunce. A samozřejmě kávu. Skvělou, čerstvě mletou a odborně připravenou podle vašeho přání. 

Začínáme 2.2.2015 ráno snídaní a končíme 7.2. ranní lekcí jógy.
Zaváděcí cena je 6.000 korun na osobu a zahrnuje 5 nocí ubytování, 6 snídaní, 1 večeři formou grilování, 3 lekce surfování a 8 lekcí jógy. 


Půjde-li to ke spokojenosti všech, zopakujeme to v únoru 2016.
A dáme vědět s předstihem. 

Tatiana (Happy Go Lucky) & Myša (Coffee Point)

 

Každé ráno, nebo večer a někdy tak i tak bude lekce jógy. Dechová cvičení, ásány, meditace a taky cvičení ve dvojicích. Lekce budou přizpůsobené počasí, náročnosti surfování a náladě účastníků. Značka hravě a laskavě. 
 
Lekce surfování pro začátečníky na pláži ve Weligamě. Hodinová lekce s instruktorem. Pronájem surfu a doprava tam a zpět. V ceně jsou 3 vedené lekce, ale pokud Vás to chytne, můžete si pronajmout surf a zkoušet to sami, nebo si domluvit soukromé lekce s instruktorem. 
 
Na jeden večer pro Vás připravíme grilování. Čerstvé mořské ryby, hromada rýže a zelenina v různých úpravách. Nepodáváme alkoholické nápoje, ale nezakazujeme konzumaci vlastních zásob. Možná bude živá hudba, možná společenské hry a nebo taky jen klid a šumění moře. 

Kavárna se po třech letech v pronájmu přestěhovala po jižním pobřeží o pár vesnic dál, opět přímo k surfovému spotu. Coffee Point má teď mezi palmami vlastní malý dům. V nabídce jsou různé druhy kvalitní čerstvě mleté  kávy, nealko nápoje, snídaně, menší jídla a domácí vypečené dobroty. Zevlování povoleno. Facebook stránka tady.

PLÁŽE 

Kilometry pláží s jemným bílým pískem, rybářské bárky, palmové háje a klid. Samozřejmě najdete i pláže osázené restauracemi a proložené lehátky. 

VÝLETY PO OSTROVĚ

Rády Vám zajistíme auto se řidičem na výlet po ostrově. Srí Lanka je "plná" míst, která stojí za to vidět. Čajové plantáže, posvátná hora Adam's Peak, safari se slony, kláštery a další památky. Cestovat můžete na skůtru, vlakem i autobusem. Auto se řidičem je pohodlná a spolehlivá varianta. Cena pronájmu se pohybuje kolem 12 tisíc rupií na den. 
Obě bývalé produkční se těší na viděnou. 
Happy Go Lucky
Happy Go Lucky
Happy Go Lucky
Happy Go Lucky
Coffee Point
Coffee Point
Copyright © 2015 Happy Go Lucky, All rights reserved.


Our mailing address is:
Coffee Point

Wella Addara Watta
Madiha
Kamburugamuwa
Srí Lanka

unsubscribe from this list