Copy
Zobacz email w przeglądarce
BIULETYN INFORMACJYNY NR 1 - 2014

Za pośrednictwem naszego biuletynu chcielibyśmy informować Państwa o produktach i kampaniach dotyczących naszych ogniw słonecznych i na bieżąco informować o nowościach i trendach w branży fotowoltaicznej.


Korzystając z okazji pragniemy również przedstawić Państwu naszą firmę:

Europe Solar Holding AS ma swoją główną siedzibę w Kristiansand, w Norwegii. Spółka nabyła właśnie udziały w Europe Solar Production Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej w rejonie Katowic w Polsce. Dzięki temu Europe Solar Holding zapewnił sobie silną pozycję na europejskim rynku wysokiej klasy rozwiązań fotowoltaicznych.
 
Nowoczesne niemieckie urządzenia produkcyjne wraz z wysoce wyspecjalizowanym i zmotywowanym personelem zapewniają wysokiej jakości produkty wytwarzane w Europie, posiadające wszystkie odpowiednie certyfikaty europejskie. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój oraz optymalizację wydajności dzięki nanotechnologii i chemicznej obróbce powierzchniowej.

Nasze moduły ogniw słonecznych sprzedawane są na całym świecie za pośrednictwem naszego działu marketingu w Niemczech. Klienci w Polsce obsługiwani są przez nasze biuro obsługi klienta w zakresie sprzedaży i wsparcia w Dąbrowie Górniczej.  

Europe Solar Production posiada wszystkie niezbędne certyfikaty europejskie. 
 
Nasi wykwalifikowani i doświadcze ni pracownicy oraz nowoczesne zakłady produkcyjne są dla naszych klientów gwarancją wysokiej wydajności. Efektywne systemy logistyczne, którymi dysponujemy, gwarantują dostawę na czas, na całym świecie.
Bardzo chętnie prześlemy Państwu nasza ofertę oraz informację o interesujących Państwa produktach.
Więcej informacji uzyskacie Państwo w:
Hans Maerz,Starszy Wiceprezes ds. Handlowych, +49 174 21 555 84, hans.maerz@europe-solarproduction.com
Sławomir Suski, Kierownik Produkcji i Jakości, +48 (0)785 902 512, slawomir.suski@europe-solarproduction.pl

www.europe-solarproduction.com