Copy
Europe Solar Production Newsletter 2-2014
BIULETYN INFORMACYJNY NR 2 – 2014

Mamy nadzieję, że udało się Państwu tegoroczne lato.

Za pośrednictwem naszego biuletynu chcielibyśmy informować Państwa o naszych nowych produktach i kampaniach dotyczących ogniw słonecznych i na bieżąco informować o nowościach i trendach w branży fotowoltaicznej.

Europe Solar Holding AS ma swoją główną siedzibę w Kristiansand, w Norwegii. Nasze produkty wytwarzane są w zakładzie Europe Solar Production Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej w pobliżu Katowic w Polsce. Nasze biuro sprzedaży w Niemczech zajmuje się marketingiem i sprzedażą na całym świecie, podczas gdy nasi pracownicy nastawieni na sprzedaż i wsparcie klienta w naszym biurze w Dąbrowie Górniczej obsługują rynek polski. Niedawno otworzyliśmy także biuro w Palo Alto w Kalifornii, obsługujące rynek amerykański.
Nasze moduły polikrystaliczne (250-265 Wp) są teraz dostępne również w czarnej ramie.
 
Nasze moduły monokrystaliczne mają teraz moc 250-275 Wp. Wiecej informacji tutaj.
 
Nowoczesne niemieckie urządzenia produkcyjne wraz z wysoce wyspecjalizowanym i zmotywowanym personelem zapewniają wysokiej jakości produkty posiadające wszystkie odpowiednie certyfikaty europejskie. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój oraz optymalizację wydajności dzięki nanotechnologii i chemicznej obróbce powierzchniowej.
Europe Solar Production posiada wszystkie niezbędne certyfikaty europejskie. 
 


Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy oraz nowoczesne zakłady produkcyjne są dla naszych klientów gwarancją wysokiej wydajności. Nasze efektywne systemy logistyczne gwarantują dostawę na czas, na całym świecie.
Bardzo chętnie prześlemy Państwu nasza ofertę oraz informację o interesujących Państwa produktach.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:
Hans Maerz, Starszy Wiceprezes ds. Handlowych, +49 174 21 555 84, hans.maerz@europe-solarproduction.com
Sławomir Suski, Kierownik Produkcji i Jakości, +48 (0)785 902 512, slawomir.suski@europe-solarproduction.pl

www.europe-solarproduction.com

 
Facebook