Copy
خبرنامه فارسی یوروفست
View this email in your browser


خبرنامه فارسی یوروفست

AIFs سرمایه گذاری در ایران از طریق صندوق های سرمایه گذاری جایگزین قبرس

صندوق هاي سرمايه گذاري جايگزين (Alternative Investment Funds - AIFs) در قبرس، به تازگي توسط قانون قبرس معرفي شده  است که امکان سودآوري بيشتر و استفاده از گستره وسيع تري از ابزارهاي مالي و استراتژي هاي سرمايه گذاري را نسبت به نهادها و صندوق هاي سرمايه گذاري سنتي فراهم مي سازد. عدم وجود محدوديت در مورد نوع صندوقي که AIFs ممکن است در آن سرمايه گذاري کند، عدم وجود الزامات متعدد براي سرمايه گذاري، رويکرد ساده براي صدور مجوز، تنوع پرتفوي مديران AIFs که مي توانند ساکن قبرس يا خارج از کشور باشند، همگي از عواملي هستند که AIFs را به يک ابزار جذاب براي سرمايه گذاري تبديل کرده است.

بیشتر بخوانید

افتتاح حساب بانکی در اروپا برای ایرانیان با تشریفات معمول بانکی, و بدون نیاز به اقامت

مشکلات در ارتباط های بین المللی بانکی یکی از مسائل اصلی  پسا تحریم برای ایران بوده و کماکان بسیاری از بازرگانان و شرکت های بین المللی با آن دست و پنجه نرم می کنند. با گذشت بیش از یک سال از لغو تحریم ها و محدودیت های وضع شده توسط سازمان ملل و اتحادیه اروپا و امتناع بسیاری از بانک های اروپایی از ارائه خدمات به ایرانیان و انجام تراکنش های مرتبط با ایران، این مشکلات در حال کمرنگ تر شدن می باشد و با گذر زمان بانک های اروپایی بیشتری در حال برقراری ارتباط با بانک های ایرانی می باشند.

بیشتر بخوانید
شعبه شرکت یوروفست در ایران واقع در شهر تهران ارائه دهنده طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای به مشتریان بین المللی می باشد. از جمله این خدمات می توان به  خدمات مالیاتی و حسابرسی بین المللی و محلی، ترکیب و ادغام واحد های اقتصادی (M&A)، تحقیقات بازارهای بین المللی و همچنین مشاوره و اجرای راه اندازی کسب و کار اشاره نمود.
Copyright © 2017 Eurofast, All rights reserved.

Our mailing address is:
tehran@eurofast.eu 

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list