Copy

Wykład II
Angelika Chimkowska
„Zmiana – dlaczego się nie udaje i co zrobić inaczej?”

Ile razy chciałeś już coś zmienić? Rozwinąć się? Wyrobić w sobie nowy nawyk, schudnąć, popchnąć swój biznes czy projekt do przodu a nic nie wychodziło? Masz już dość powtarzania porażki za porażką? Chcesz widzieć rezultaty zmian? chcesz widzieć zmiany?


Mamy już prawie kwiecień. Czy pamiętasz swoje postanowienia noworoczne? Wielkie cele i idee? Czy wolałeś zapomnieć o tym jak najszybciej, aby uniknąć wyrzutów sumienia? Nie wkurzają Cię brak rezultatów? Cały czas ten sam zły nawyk podcina Ci nogi, powoduje napięcia z klientami, podwładnymi, szefem, mężem czy żoną.

Zamień wyrzuty sumienia na działanie. Przekuj wkurzenie na efekty!

Angelika Chimkowska od lat wspiera ludzi i firmy we wdrażaniu zmian i przechodzeniu przez zmiany. Jeśli potrzebujesz rezultatów, to nie możesz inaczej spędzić poniedziałkowego wieczoru niż z nami. Masz już coś zaplanowane? To stawiam Ci pierwsze wyzwanie: Zmień te plany i przyjdź posłuchać Angeliki!

Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Cię dzisiaj na bardzo wyjątkowe wydarzenie. Już w najbliższy poniedziałek dowiesz się, co możesz zrobić inaczej, aby następnym razem Twoje postanowienia, decyzje doszły do skutku, aby osiągnąć w nich sukces.

Nasz gość specjalny, na naszym spotkaniu podzieli się wiedzą praktyczną i wyposaży uczestników w kilka praktycznych narzędzi, które usprawnią proces wdrażania zmian w naszym życiu.

To co oferujemy to smaczne przekąski, przyjemna atmosfera spotkań, możliwość poznania osobiście naszej mówczyni, okazja do zawiązania nowych przyjaźni, rozwój sieci networkingowej, wiedza praktyczna wynikająca z doświadczenia naszej mówczyni, warsztat i inne niezapomniane atrakcje.

Zapraszam Cię, bo jestem przekonany, że to spotkanie wniesie wielką wartość do Twojego życia i pozwoli Ci lepiej zarządzać sobą i ludźmi dookoła Ciebie. 

Nasze spotkania robimy dla Ciebie! Dosłownie!!! Mamy bezpośredni dostęp do naszych wykładowców, gości specjalnych, więc nie musimy robić dużych spotkań. Nie zarabiamy na tym, bo koszt uczestnictwa to to pokrycie wydatków organizacyjnych.

Chcemy służyć Tobie!!! Zwiększyć Twój potencjał, stworzyć przestrzeń do odpoczynku i rozwoju!!! Zależy nam na tym, aby liderzy rośli, bo jak oni rosną, jak Ty rośniesz to rosną wszyscy. To jest tak proste jak to!!!

Kiedy ostatni raz ktoś Ci usłużył? Przyjdź i korzystaj!!!!

Czas: 3.04. poniedziałek godz. 19:00-21:00.
Miejsce: Centrum Edukacyjne Daniel, ul. Nowoursynowska 154a, drugie piętro. Należy dzwonić domofonem na Salę Konferencyjną.
Cena: 25 zł studenci/50 zł osoby pracujące. (Wydarzenie jest niekomercyjne. Wszystkie pozyskane środki pokrywają koszty organizacyjne.)
 
ZAPISY TRWAJĄ DO NIEDZIELI 3.4 DO GODZINY 23:59!!!!
Zapisy
Możesz oczywiście nie przyjść, nie wziąć udziału w spotkaniu. Jak nie przyjdziesz, to pewnie będzie nam Ciebie brakować, ale absolutnie nic się nie stanie - absolutnie nic, ale to nic się nie zmieni...;)

Czy chcesz zatem zmian?
Zapraszam ciepło i serdecznie!
Dariusz Wit
 
Copyright © 2017 Campus Crusade for Christ, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp