Copy
Ivanna Bagová oslávila narodeniny so svojím Princom.
View this email in your browser
Share
Tweet
Forward to Friend
+1
Read Later
Share
Dobrý deň,

preposielame Vám aktuálnu tlačovú správu ohľadom Ivanny Bagovej, víťazky Hlasu Česko Slovenska.

================


Ivanna Bagová, víťazka Hlasu Česko Slovenska, oslávila narodeniny so svojím vytúženým Princom.

Asi každé dievča snívalo vo svojom detstve o tom, že raz stretne svojho rozprávkového princa. Ivannke Bagovej, ktorú si mnohí pamätajú z TV súťaže Hlas Česko Slovenska, sa tento sen splnil pri včerajšej oslave jej 24. narodenín. Od svojej rodiny totiž dostala nečakaný darček, z ktorého sa vykľul ozajstný princ. Síce nie ten rozprávkový, ale živý a v tomto prípade štvornohý. 

Viac už nám prezradila samotná Ivanna: "Vždy som túžila mať doma psíka, preto som veľmi rada, že sa mi to teraz splnilo a ja som mohla u seba doma privítať malé šteniatko čivavy, ktorému som vybrala meno Princ. Je to ten najkrajší darček, aký som kedy dostala."

A prečo práve Princ? "Ani sama neviem, jednoducho keď som ho zobrala na ruky a on sa ku mne pritúlil, tak prvá veta, čo som mu povedala, bola, že je to taký môj princ, ktorý ma bude ľúbiť a ochraňovať a tiež ma bude vždy verne čakať, keď prídem domov. A ja ho za to budem ľúbiť ešte viac. Tak mu to meno rovno prischlo.", vysvetlila Ivannka a dodala, že už teraz sa teší z toho, že bude mať doma niekoho, o koho sa môže postarať.

Jediné, čo musí ešte svojmu Princovi zabezpečiť, je osoba, ktorá na neho dohliadne, kým je ona sama preč, keďže má aktuálne veľa pracovných aktivít. Okrem štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre totiž aktívne vystupuje na rôznych podujatiach a minulý rok rozbehla spoluprácu aj so skupinou Maduar, s ktorou okrem nového singla s názvom Can U Feel It pripravujú aj ďalšie spoločné skladby a koncertné aktivity. Zároveň hosťuje na vystúpeniach pop operného tria La Gioia, takže povinností má viac ako dosť. Ako prezradila, v takých prípadoch, keď bude mimo domu, sa o Princa postará asi jej mamina alebo brat.

================

Ivanna Bagová je prvou víťazkou TV súťaže Hlas Česko Slovenska v roku 2012. Po súťaži absolvovala celoročné turné so svojím súťažným koučom Michal Davidom, ktorý produkoval aj jej prvý sólový album Oheň v duši. Aktuálne rozbehla spoluprácu so skupinou Maduar, s ktorou pripravila nový singel Can U Feel It a tiež odštartovala spoločné koncertné aktivity. V tohtoročnej ankete OTO 2017 je nominovaná v kategórii Speváčka roka.

Website - http://www.ivanna.sk
Facebook - https://www.facebook.com/IvannaBagovaOffiicial/
YouTube - https://youtu.be/-4tw-92xKpA
Fotky na stiahnutie - https://app.box.com/s/btc3jwkmtk95ocd2q5lnkr11e19gvxg1Želáme pekný deň a zostávame s pozdravom

M&M Brothers Team

IVANNA BAGOVÁ - VIDEO TRAILER
Ivanna Bagova - trailer
MADUAR feat. IVANNA BAGOVA - CAN U FEEL IT
Maduar feat. Ivanna Bagova - Can U Feel It (official video) HD

IVANNA BAGOVÁ - FOTKY
Ivanna Bagová a jej čivava s menom Princ
Ivanna Bagová a jej čivava s menom Princ
Ivanna Bagová - 1
Ivanna Bagová - 4
Ivanna Bagová - 5
Ivanna Bagová - 2
Ivanna Bagová - 3
Ivanna Bagová so skupinou Maduar
Maduar feat. Ivanna Bagová - momentka z koncertu
Facebook
Website
Email
Copyright © 2017 M&M Brothers, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp