“Hoera! Ik voel me zo dankbaar met deze nieuwe fase in mijn leven: het afgelopen weekend was het eerste blok van het inspiratiejaar. Met zoveel mensen mezelf totaal uitgenodigd te voelen om me te laten zien. Dat dit werkelijk bestaat: deze veilige setting waarin ik volledig mezelf kan zijn! Dit ‘Veld’ waarin ieder mens in gelijkwaardigheid gezien, gevoeld, aangeraakt wordt… Het heeft me ten diepste ontroerd en gelaafd: liefde, in al zijn potentie om te helen, verbinden en alles te openbaren wat er niet aan gelijk is… Dank lieve docenten dat jullie dit werk doen!"
Feedback van Franciska Dukel,
na afloop van het eerste blok Inspiratiejaar
Het inspiratiejaar is begonnen, en... goed nieuws: je hoeft niet te wachten tot 2023 om kennis te maken met Rebalancing. De Winterworkshop in februari is al snel. Een fijne kans om drie dagen te ervaren wat Rebalancing voor jou kan betekenen. Kom je erbij?
Over deze workshop:
In de winter keert de natuur naar binnen. In deze workshop volgen wij deze beweging. Drie dagen los van je dagelijks leven, heb je de gelegenheid om je te bezinnen, om te luisteren naar je innerlijke stem en de wijsheid van je lichaam. De opgedane inzichten en hervonden energie neem je weer mee je leven in. Als de kiemen van de komende lente die het leven in de natuur vernieuwen en tot een nieuwe bloei brengen.
In de loop van ons leven zijn we gewend geraakt aan patronen van vooral denken en handelen. Voor veel van ons leidt dat tot een leven met minder bewustzijn over wat je voelt, wie je bent en wat je eigenlijk wilt. In ons lichaam hebben die patronen een fysieke afdruk gekregen in de vorm van spanning en verkramping, of afwezigheid en contactloosheid.
Door het lichaam als ingang te nemen, kunnen we deze patronen onderzoeken. Een combinatie van zelfonderzoek en lichaamswerk geven je meer zelfinzicht en een dieper gevoelscontact met jezelf, waardoor je lichaam kan ontkrampen en je vitaler en bewuster aanwezig kunt zijn.
Hoe zou het zijn als jij je een paar dagen laat meenemen je hoofd uit en je lichaam in? Drie dagen bewust ervaren hoe je kunt luisteren naar de signalen van jouw lichaam?
De Winterworkshop
Deze 3-daagse workshop biedt een kennismaking met Rebalancing lichaamswerk en is ook geschikt voor mensen die interesse hebben in het Rebalancing Inspiratiejaar. De workshop maakt deel uit van het Rebalancing Atelier of kan als op zichzelf staande workshop gevolgd worden.
De workshop vindt plaats op Landgoed Venwoude, gelegen in Lage Vuursche midden in Nederland. Venwoude ligt in de bossen, heeft een prachtige energie en is het thuis van de Rebalancing School.
Mede-oprichter van de Rebalancing School Jeanine van Deursen over de betekenis van Rebalancing in deze tijd.
Er zijn allemaal luikjes geopend
Koen over zijn ervaring tijdens de Zomerworkshop, het zomerse zusje van de Winterworkshop.
Meditatie: The forgotten language of your body
Een geleide helende Osho meditatie door Anando Heffley (in het Engels) die je uitnodigt om contact te maken met je lichaam en ermee in gesprek te gaan.
Wij wensen iedereen Licht- en Liefdevolle Feestdagen en een gezond en stromend 2022.
Agenda live evenementen
Je bent van harte welkom om Rebalancing als levensweg te ontdekken en ervaren tijdens een dagworkshop 'Aanraken met aandacht', een tweedaagse over het thema 'Controle en Loslaten', of met een driedaagse duik in het diepe tijdens de Winterworkshop op het prachtige landgoed Venwoude in Lage Vuursche...