Copy
View this email in your browser
Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie
EWEAS ir ERASMUS + programmas projekts, kura mērķis ir uzlabot zināšanas un kompetenci profesionāļiem, kas strādā ar ūdens un enerģētikas jautājumiem akvakultūras nozarē.
EWEAS mērķis ir uzlabot ūdens un energoefektivitāti akvakultūras objektos, nodrošinot specializētu apmācību, kas ietver uzlabotu pārvaldības praksi un videi drošus un rentablus risinājumus. Lai to panāktu, EWEAS izveidos e-apmācības platformu, kas paredzēta akvakultūras darbinieku kvalifikācijas celšanai ar zināšanām, kā samazināt pārmērīgu ūdens un enerģijas patēriņu, samazināt ekoloģisko ietekmi, izprast dažādus enerģijas piegādes rēķinu jēdzienus un veikt savu saimniecību pašnovērtējumu, “mācoties darot”
 
Vairāk par EWEAS
Ziņas un pasākumi
3rd Project Meeting in Kranj, Slovenia
New Project Communications Manager - Martin Johnson AquaTT
Visi projekta jaunumi
Jaunumi par mācību materiālu izstrādi
Mēs priecājamies paziņot, ka nesen esam publicējuši EWEAS projekta ietvaros izstrādāto mācību moduļu izklāstu. Tos izstrādā tehniskā komanda SGS TECNOS no Madrides, pēc diskusijas ar visu projekta komandu 3. projekta sanāksmē Kranjā, Slovēnijā 2020. gada februārī.

Moduļi nodrošinās būtisku resursu akvakultūras profesionāļiem, lai uzzinātu, kā salīdzināt un uzlabot viņu akvakultūras sistēmu enerģijas un ūdens efektivitāti, ieskaitot šādu uzlabojumu ekonomiskā ieguvuma novērtējumu. E-apmācības platforma padarīs šo resursu viegli pieejamu saistošā veidā. E-mācību kursu dalībnieki saņems sertifikātu pēc tam, kad būs veiksmīgi pabeiguši kursu, lai parādītu, ka viņi ir ieguvuši svarīgas zināšanas un prasmes, kas vērtīgas viņu akvakultūras organizācijām. Zemāk redzamajā grafikā ir apkopots moduļa saturs un mācību rīku veidi, kas būs pieejami e-apmācības platformā. Mēs novērtējam jūsu atsauksmes un komentārus


APMĀCĪBAS MODUĻU SATURS
MĀCĪBU RĪKI

EWEAS projektu koordinē SGS Tecnos, un tā konsorcijs apvienojušās 5 partneru organizācijas no 5 Eiropas valstīm (Spānijas, Itālijas, Slovēnijas, Latvijas un Īrijas), aptverot plašu tehnisko zināšanu spektru akvakultūrā un e-apmācībā.
EWEAS konsorcijs
PIERAKSTIES JAUNUMIEM
Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie
Copyright © 2021 EWEAS project, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp