Copy
View this email in your browser
Twitter
Website
mailto:oxana@aquatt.ie
EWEAS ir ERASMUS + projekts, kura mērķis ir uzlabot zināšanas un kompetenci profesionāļiem, kas strādā ar ūdens un enerģētikas jautājumiem akvakultūras nozarē.Ar lielu prieku iepazīstinām Jūs ar EWEAS projekta pirmo ziņu lapu!

EWEAS komandu veido dinamisku cilvēku grupa, kurai ir vienāds redzējumsun vēlme nodrošināt augsti kvalificēta darbaspēka nepārtrauktu attīstību plaukstošajā Eiropas akvakultūras nozarē.
 
Pēdējās desmitgades laikā akvakultūras nozare ir strauji augusi, veidojot vairāk nekā 20% no visām Eiropā saražotajām jūras veltēm un gandrīz pusi no visām pasaulē saražotajām jūras veltēm. Neskatoties uz to, pēdējos gados Eiropā izaugsme ir palēninājusies, un centieni panākt Āzijasā ražošanas līmeni neizdodas. Akvakultūra ir ārkārtīgi daudzveidīga nozare, kurai jāsaskaras ar daudzām problēmām. Viena no tām ir efektīva un ilgtspējīga resursu pārvaldība. Turklāt galvenie šķēršļi ir ietekme uz vidi un atbilstošas pārvaldības un uzraudzības trūkums. Tajā pašā laikā pieprasījums pēc augsti kvalificēta personāla joprojām ir īpaši augsts mazās un vidējās akvakultūras saimniecībās. EWEAS atzīst, ka prasmuju attīstība ir būtiska, lai stiprinātu akvakultūras saimniecību ilgtspējīgu pārvaldību. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai būtu pieejams augsti kompetents un zinošs darbaspēks, kas apmierinātu nozares nākotnes redzējumu.
 
EWEAS plāno risināt šīs problēmas, nodrošinot jaunas tiešsaistes apmācības par resursu pārvaldību. Šajās apmācībās galvenā uzmanība tiks pievērsta praktiskai pieejai, kas ļaus pienācīgi un savlaicīgi atklāt neefektivitāti, kas var rasties zivju audzētavu iekārtās, un rīkoties atbilstoši tām.
 
EWEAS komandu veido speciālisti no dazādām nozarēm, mobilizējot dažādas zināšanas un e-mācību resursus, lai sasniegtu projekta vērienīgos mērķus. Papildus vadības stratēģijām profesionālo prasmju un zināšanu uzlabošanai, EWEAS cenšas nodrošināt nepieciešamo zināšanas par pašpārvaldi, ūdens un enerģijas patēriņa kontroli, lai nodrošinātu racionālu un efektīvu resursu izmantošanu un zivkopības darbības optimizāciju.
 
EWEAS projekts ilgs līdz 2021. gada maijam. Lai saņemtu jaunumus no mums, varat sekot mums Twitter vietnē, vietnē  vai pierakstīties mūsu adresātu ziņu lapai).
 
Visbeidzot, es vēlos pateikties konsorcija locekļiem par viņu pastāvīgo atbalstu un uzticību projektam. Es esmu pārliecināta, ka kopā mēs – EWEAS komanda,  gūsim lielus panākumus.
 
Mercedes Rodriguez-Caro
EWEAS projekta koordinatore
SGS TECNOS Projektu attīstības departamenta direktore
 
EWEAS mērķis ir uzlabot ūdens un energoefektivitāti akvakultūras objektos, nodrošinot specializētu apmācību, kas ietver uzlabotu pārvaldības praksi un videi drošus un rentablus risinājumus. Lai to panāktu, EWEAS izveidos e-apmācības platformu, kas paredzēta akvakultūras darbinieku kvalifikācijas celšanai ar zināšanām, kā samazināt pārmērīgu ūdens un enerģijas patēriņu, samazināt ekoloģisko ietekmi, izprast dažādus enerģijas piegādes rēķinu jēdzienus un veikt savu saimniecību pašnovērtējumu, “mācoties darot”
Vairāk par EWEAS
EWEAS projektu koordinē SGS Tecnos, un tā konsorcijs apvienojušās 5 partneru organizācijas no 5 Eiropas valstīm (Spānijas, Itālijas, Slovēnijas, Latvijas un Īrijas), aptverot plašu tehnisko zināšanu spektru akvakultūrā un e-apmācībā
EWEAS konsorcijs
Visi projekta jaunumi
 
Kopš EWEAS projekta sākuma visi partneri ir cieši strādājuši pie e-apmācības platformas izstrādes, kas nodrošinās ekspertu vadītu saturu un veicinās darbā balstītas mācības akvakultūras nozarē. Paredzams, ka apmācību programma sniegs labumu zivju rūpnīcu vadītājiem, fermu tehniķiem un citiem akvakultūras profesionāļiem, sniedzot viņiem jaunākās zināšanas, lai veiktu enerģijas un ūdens patēriņa pašpārvaldi, kā arī uzlabotu zivju audzētavu produktivitāti un ilgtspējīgu enerģijas patēriņu.
 
 
Drīzumā būs pieejama EWEAS apmācības programma. Sekojiet līdzi jaunumiem!
 
Pievienojieties mūsu ekspertu datu bāzei
Twitter
Website
Email
Copyright © 2021 EWEAS project, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp