Copy
View this email in your browser
EWEAS ir ERASMUS + programmas projekts, kura mērķis ir uzlabot zināšanas un kompetenci profesionāļiem, kas strādā ar ūdens un enerģētikas jautājumiem akvakultūras nozarē.
 
EWEAS mērķis ir uzlabot ūdens un energoefektivitāti akvakultūras objektos, nodrošinot specializētu apmācību, kas ietver uzlabotu pārvaldības praksi un videi drošus un rentablus risinājumus. Lai to panāktu, EWEAS izveidos e-apmācības platformu, kas paredzēta akvakultūras darbinieku kvalifikācijas celšanai ar zināšanām, kā samazināt pārmērīgu ūdens un enerģijas patēriņu, samazināt ekoloģisko ietekmi, izprast dažādus enerģijas piegādes rēķinu jēdzienus un veikt savu saimniecību pašnovērtējumu, “mācoties darot”
 
Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie

 Laimīgu Jauno gadu no EWEAS!

 

2021. gads ir liels gads mūsu projektam, kad tiek gatavoti apmācības moduļi un maijā plānota e-mācību platformas palaišana, kas sasaistīta ar tiešsaistes konferenci. Sīkāka informācija par to būs pieejama mūsu nākamajā ziņu lapā, tāpēc, lūdzu, sekojiet informācijai!
 
Mēs priecājamies šajā ziņu lapā Jūs iepazīstināt ar rakstu par enerģijas un ūdens efektivitāti pasaulē vadošajā recirkulācijas akvakultūras objektā Bantry Marine Research Center Īrijas rietumu krastā. Ja esat iesaistīts akvakultūras projektos vai enerģijas un ūdens efektivitātes pasākumos un vēlaties, lai šie temati parādītos turpmākajos informatīvajos izdevumos, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@eweasproject.eu  Priecāsimies strādāt kopā ar jums, lai kopā veidotu rakstu!


Starp citu, EWEAS projekts uzstāsies Eiropas Akvakultūras biedrības tiešsaistes konferencē Akvakultūra 2020, kas pārcelta uz 2021. gada aprīli. Jūs joprojām varat reģistrēties dalībai konferencē līdz janvāra beigām. Sīkāka informācija zemāk.
 
Paldies visiem mūsu lasītājiem un atbalstītājiem - mēs ceram jūs redzēt mūsu pēdējā pasākumā maijā. Pa to laiku mēs novēlam jums drošu un ražīgu pavasari.
 
EWEAS komanda
 

EWEAS e-mācību saturs
EWEAS projekts izstrādā e-apmācības rīku, kas palīdzēs akvakultūras praktiķiem un vadītājiem uzlabot viņu objektu enerģijas un ūdens efektivitāti.

Mācību moduļi nodrošinās būtisku resursu akvakultūras profesionāļiem, lai uzzinātu, kā salīdzināt un uzlabot savu akvakultūras sistēmu enerģijas un ūdens efektivitāti, ieskaitot šādu uzlabojumu ekonomiskā ieguvuma novērtējumu. E-apmācības platforma padarīs šo resursu viegli pieejamu saistošā veidā. E-mācību kursu dalībnieki saņems sertifikātu pēc tam, kad būs veiksmīgi pabeiguši kursu, lai parādītu, ka ir ieguvuši svarīgas zināšanas un prasmes, kas vērtīgas viņu akvakultūras organizācijām. Zemāk redzamajā grafikā ir apkopots moduļa saturs un mācību rīku veidi, kas būs pieejami e-apmācības platformā. Mēs ļoti novērtētu jūsu atsauksmes un komentārus.

 APMĀCĪBAS SATUR

Vairāk par EWEAS
FEATURED ARTICLE
ENERĢIJAS EFEKTIVITĀTES UN SISTĒMU PĀRVALDĪŠANA ĪRIJAS PIRMAJĀ JŪRAS RECIRKULĀCIJAS AKVAKULTŪRAS SISTĒMĀ (RAS)

EWEAS apmeklēja Bantry Marine Research Station, lai uzzinātu par Īrijas pirmo jūras recirkulējošo akvakultūras sistēmu, tās izaicinājumiem un ieguvumiem, kas saistīti ar slēgtas sistēmas darbību, un teritorijām, kurās tiek palielināts ūdens un energoefektivitātes līmenis, sistēmai darbojotie jau trešo sezonu pinagoras zivju ražošanā.

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu pilnu rakstu EWEAS vietnē
 

ZIŅAS UN JAUNUMI
EWEAS piedalīsies pasākumā Eiropas akvakultūra 2020 (2021. gada 12. – 15. aprīlis)

Eiropas Akvakultūras biedrības ikgadējo konferenci par akvakultūru Eiropā bija plānots organizēt Korkā, Īrijā, 2020. gadā. Diemžēl šī sanāksme tika atlikta koronavīrusa pandēmijas dēļ, un tagad tā plānota tiešsaistē 2021. gada 12. – 15. aprīlī.
Starp daudzajām aizraujošajām sesijām, kas plānotas paralēli, EWEAS plāno prezentēt projektu sesijā ‘Izglītība, zināšanu pārvaldība, nodošanas un paplašināšanas tīkli’. Mēs ceram tevi tur redzēt!
 
Jūs joprojām varat reģistrēties dalībai vai prezentācijai konferences vietnē
 

Visi projekta jaunumi
PIERAKSTIETIES EWEAS JAUNUMIEM UN INFORMĀCIJU PAR NĀKOTNES PASĀKUMIEM
EWEAS projektu koordinē SGS Tecnos, un tā konsorcijs apvienojušās 5 partneru organizācijas no 5 Eiropas valstīm (Spānijas, Itālijas, Slovēnijas, Latvijas un Īrijas), aptverot plašu tehnisko zināšanu spektru akvakultūrā un e-apmācībā.
Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie
Copyright © 2021 EWEAS project, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp