Copy
View this email in your browser
Noslēguma pasākums

Enerģijas un ūdens efektivitāte akvakultūras nozarē: labās prakses piemēri un e-mācību rīka ieviešana.
2021. gada 12. maijs, tiešsaistes vebinārs

Lūdzu, reģistrējieties šeit mūsu noslēguma pasākumam.

1. daļa: 10: 30-12: 00 BST / 11: 30-13: 00 CET.

Akvakultūras nozares pārstāvji iepazīstinās ar nozares labās prakses piemēriem, savukārt paneļdiskusijas laikā ekspertu grupa atbildēs uz auditorijas uzdotajiem jautājumiem par enerģijas un ūdens efektivitāti.

Šī sesija notiks angļu valodā.
 

2. daļa: 12: 30-13: 30 BST / 13: 30-14: 30 CET

E-apmācības platformas prezentācija, lai palīdzētu akvakultūras profesionāļiem maksimizēt efektivitāti iekārtās, tādējādi palielinot sistēmu ilgtspēju un rentabilitāti. E-apmācības platformai būs atvērta piekļuve, tā būs bezmaksas un to atbalsta ES.

Paralēlās sesijas notiks latviešu, spāņu, itāļu, slovēņu un angļu valodās.

Testētāji vēlējās izmantot e-apmācību rīku
Vai vēlaties iepazīsties ar EWEAS tiešsaistes kursu? Mēs ļoti novērtētu Jūsu atsauksmes un ieteikumus. Testēšana angļu, itāļu un slovēņu valodā notiks aprīļa beigās / maija sākumā. E-pasts info@eweasproject.eu, lai pieteiktos.
EWEAS ir ERASMUS + projekts, kura mērķis ir uzlabot zināšanas un kompetenci profesionāļiem, kas strādā ar ūdens un enerģētikas jautājumiem akvakultūras nozarē.

EWEAS mērķis ir uzlabot ūdens un energoefektivitāti akvakultūras objektos, nodrošinot specializētu apmācību, kas ietver uzlabotu pārvaldības praksi un videi drošus un rentablus risinājumus. Lai to panāktu, EWEAS izveidos e-apmācības platformu,  kas paredzēta akvakultūras darbinieku kvalifikācijas celšanai ar zināšanām, kā samazināt pārmērīgu ūdens un enerģijas patēriņu, samazināt ekoloģisko ietekmi, izprast dažādus enerģijas piegādes rēķinu jēdzienus un veikt savu saimniecību pašnovērtējumu, “mācoties darot”.

Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie
Jaunākās ziņas
Aqua VIP - virtuāla karjeras attīstības platforma Dienvidbaltijas reģionam
 
AquaVIP - Virtuālā akvakultūras karjeras attīstības platforma Dienvidbaltijas reģionam - tas ir INTERREG Dienvidbaltijas projekts, kura mērķis ir veicināt akvakultūras darba tirgu Baltijas jūras dienvidos, veicinot cilvēkresursu iespējas: studenti un uzņēmumi akvakultūras vērtību ķēdē, izmantojot pārrobežu apmācību un tīklu veidošana, kā rezultātā palielināsies kvalificētu profesionāļu un nākamo darbinieku skaits zilās ekonomikas nozarē.
Pakalpojuma AquaVIP piedāvājumā ietilpst: AquaVIP eksperimenti, Jauniešu akvakultūras karjeras attīstība (AquaYouth), Akvakultūras profesionāļu veiksmes atbalsts (AquaProfi), Akvakultūras inovācija - izglītības un uzņēmējdarbības kapacitātes palielināšana (AquaTION).

http://aquavip.edu.pl/
EWEAS plakāts Aquaculture Europe tiešsaistes konferencē

EWEAS ir gandarīts, ka šonedēļ varēja prezentēt plakātu Aquaculture Europe 20 tiešsaistes konferencē. Mūsu plakāta pdf ir pieejams šeit

Visi projekta jaunumi
EWEAS e-apmācību saturs

EWEAS projekts ir izstrādājis e-apmācības rīku, kas palīdzēs akvakultūras praktiķiem un vadītājiem uzlabot iekārtu enerģijas un ūdens efektivitāti.

Moduļi nodrošinās nozīmīgu resursu akvakultūras profesionāļiem, lai uzzinātu, kā noteikt un uzlabot savu akvakultūras sistēmu enerģijas un ūdens efektivitāti, ieskaitot šādu uzlabojumu ekonomiskā ieguvuma novērtējumu. E-apmācības platforma padarīs šo resursu viegli pieejamu saistošā veidā. E-apmācību kursu dalībnieki saņems sertifikātu pēc tam, kad būs veiksmīgi pabeiguši kursu, lai parādītu, ka ir ieguvuši svarīgas zināšanas un prasmes, kas vērtīgas akvakultūras organizācijām. Zemāk redzamajā grafikā ir apkopots moduļa saturs un mācību rīku veidi, kas būs pieejami e-apmācības platformā. Mēs ļoti novērtētu jūsu
atsauksmes un komentārus.

APMĀCĪBAS MODUĻA SATURSVairāk par EWEAS
EWEAS projektu koordinē SGS Tecnos, un konsorcijā apvienojušies 5 partneri no 5 Eiropas valstīm (Spānija, Itālija, Slovēnija, Latvija un Īrija), kas aptver plašu tehnisko zināšanu un zinātības spektru akvakultūrā un e-apmācībā.
PIESAKIETIES EWEAS ADRESĀTU SARAKSTAM, LAI SAŅEMTU INFORMĀCIJU PAR PROJEKTU JAUNUMIEM UN TURPMĀKAJIEM PASĀKUMIEM
Twitter
Website
mailto:martin@aquatt.ie
Copyright © 2021 EWEAS project, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp