Copy
Share
Tweet
Forward to Friend
+1
Read Later
Share
Tlačová správa k novembrovému videoturné skupiny Maduar.
View this email in your browser
Dobrý deň

dovoľte, aby sme Vám preposlali aktuálne informácie o novembrovom videoturné skupiny Maduar a jej hostí. Poniže nájdete

- aktuálnu tlačovú správu
- videopozvánku na koncerty - od členov kapely a od jednotlivých hostí

Zároveň by sme vás radi informovali o najbližších mediálnych výstupoch na podporu turné
- 20.10. (8:03 - 8:30) - TV Markíza, Teleráno - hosť
- 20.10. (10:00) - Pluska.sk - online rozhovor

V prípade, že máte záujem o rozhovor s členmi skupiny Maduar o pripravovanom turné, resp. o ich súkromí, či aktivitách v posledných rokoch, tak ma neváhajte kontaktovať. Budeme radi. ak sa aj Vy pridáte k ďalším médiám, s ktorými sme nadviazali spoluprácu (napr. TV Zemplín, Rádio Prešov, Leviceonline.sk a pod)

Pripájam aj linky na stiahnutie fotiek v plnom rozlíšení
- Maduar

- hostia

S pozdravom

Ing. Juraj Matyinko
0915 081 248

--------------------------------------
Info o podujatí
Jedna z najúspešnejších kapiel česko-slovenskej hudobnej scény 90. rokov (11 #1 hitov, Skupina roka podľa ZAI, 2 Platinové a 3 Zlaté platne za predaj, Strieborný Slávik, ocenenia za Skladbu roka, Videoklip roka, či Album roka) vyráža na narodeninové videoturné po Slovensku v jedinečnej zostave. Fanúšikovia skupiny sa môžu tešiť na najväčšie hity Maduaru sprevádzané na mieru šitou videoprojekciou. Vstupenky sú dostupné na Predpredaj.sk alebo na predajných miestach, cena vstupenky je 8 Eur.

Viac info spolu s oficiálnymi fotkami na stiahnutie pre médiá nájdete na tejto linke -
http://www.maduar.com/sk-tour-2015.html .
TLAČOVÁ SPRÁVA
Pripomeňte si 90-te roky spolu s Maduarom!
 
Maduar ovládol česko-slovenskú hudobnú scénu v deväťdesiatych rokoch, avšak aj v súčasnosti dokáže na svoje koncerty prilákať tisíce fanúšikov. Príďte si vychutnať túto legendárnu kapelu na videoturné Maduar & hostia pri príležitosti 30. narodenín kapely a zaspomínajte si na obdobie svojho „mládí" spolu s hitmi ako Hafanana, Do it či Anjel.
 
Aj vy ste boli spočiatku skalopevne presvedčení o tom, že Maduar je zahraničná kapela? Anglické texty a tanečný štýl ich skladieb zmiatli mnohých z nás! Maduar bol v 90-tych rokoch v našich končinách ojedinelým zjavom. Ich energické dancefloorové piesne vtedy v česko-slovenskom éteri nemali obdobu, no okamžite sa ľuďom dostali pod kožu.
 
Z priazne svojich fanúšikov sa bratia Matyinkovci tešia aj v súčasnosti - veď minulý rok prišli na ich koncert v Rimavskej Sobote tisíce ľudí! Pred obrovským publikom stáli pred rokom aj v Orechovej Potôni, kde vystúpili v rámci podujatia Celebrate the 80. and the 90. with the Hoff. Samotný David Hasselhoff (alias Mič Bjukenen:) si ich vybral pre svoj retro koncert ako jediných zástupcov zo Slovenska.
 
Kapela Maduar si však rovnako užíva aj malé klubové vystúpenia, ktoré majú svoje jedinečné čaro. So svojím chytľavým repertoárom pochodili nielen Slovensko, ale aj Ameriku či Kanadu, kde stretli veľa skvelých Slovákov a Čechov žijúcich v zahraničí.
 
Ak si už v duchu pospevujete Hafananu a ťahá vás to do tanca, určite si toto turné nenechajte ujsť! Okrem Maduaru sa navyše môžete tešiť aj na skvelých hostí, ktorí v minulosti spolopracovalli s kapelou, resp. boli jej členmi – MC Erika, Annu-Katarinu Schatzl, Ivanku Poláčkovú, či Cathy Dvořákovú. Lístky si môžete kúpiť v predpredaji na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/4533/maduar--hostia--videotour, cena vstupenky je 8 Eur.


TERMÍNY TURNÉ

09.11. Rimavská Sobota (Dom kultúry)
10.11. Trenčín (Piano Club)
11.11. Košice (Aula)
12.11. Trebišov (MsKS)
13.11. Sabinov (MsKS)
14.11. Bratislava (Majestic Music Club)
16.11. Šaľa (MsDK)
17.11. Levice (MsKS)
18.11. Ilava (Dom kultúry)
VIDEO UPÚTAVKA
Maduar & hostia - pozvánka na videotour pri príležitosti 30. narodenín skupiny
Pozvánka na videoturné Maduar & hostia - pri príležitosti 30. narodením skupiny
FOTKY
Maduar
Maduar - 2
Maduar - 3
Anna-Katarina Schatzl
Cathy Dvořáková
Ivana Poláčková
Erik Aresta
Facebook
Twitter
Website
Email
YouTube
Copyright © 2015 M&M Brothers, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp